Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 2 hónapja #51106 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: Igen akkor rólam miért nem pattan le soha egy full salvo se ? Engem minden szögből átütnek. Hagyjuk már. Ilyen nálam nincs hogy oldalamról pattan. Vagy tud választani hogy fentről esik rám a lövedék ? Nevettessetek már ilyenekkel.

18 km-ről biztos h nem, még téged sem...

Rallyefan81 írta: Van egy murva régi ágyús játék, tudom ajánlani, hogy értsd mi a gond. Sajna mobilon nem látható.
A távolság, szél sebessége adott, ehhez kellett belőni a lövés erejét és a szöget.

Vagy a Worms, ott is számolni kell a szél erejével.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #51108 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta:

Tomc írta: Igen akkor rólam miért nem pattan le soha egy full salvo se ? Engem minden szögből átütnek. Hagyjuk már. Ilyen nálam nincs hogy oldalamról pattan. Vagy tud választani hogy fentről esik rám a lövedék ? Nevettessetek már ilyenekkel.

18 km-ről biztos h nem, még téged sem...

Rallyefan81 írta: Van egy murva régi ágyús játék, tudom ajánlani, hogy értsd mi a gond. Sajna mobilon nem látható.
A távolság, szél sebessége adott, ehhez kellett belőni a lövés erejét és a szöget.

Vagy a Worms, ott is számolni kell a szél erejével.


Jeeee! Amigás korszakom kedvenc játéka volt a Worms! :D
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja nwa5000 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51110 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Oldaláról lepattan: fogadd el, kész, ez van :D Mert mennyivel jobb, ha rálősz za illetőre, eltalálod, átüti a páncélt, és 0 sebzés, vagy eltalálod de csak kritikust lősz neki vagy csak kiírja, hogy 1-1 védést szereztél? (jó, ennél mi a jó isten van, hogy a találatot se jelzi, mert van hogy talál, 0 sebzés és mellé rakja ki a védés zászlót, ezt elfogadom ,de csak magában? )

Csodás nap volt, kellett 5 győzelem az utolsó francia küldihez:



Cesare körök: utolsó előtti: confederation medál, 120k sebzés, t7-es mm (talán első nem volt t7-es), kövi: t7-es (de elsősorban t6-osok), 130k sebzésre high caliber, az votl a baj, hogy egyedül maradtam KGV-tel, KÖniggel és Bayernnel, Bayern meghalt, Königet lőttem, de KGV folyamat gyújtott ami ellen sokra nem mentem, ha egyszer nem gyújt fel miután eloltottam a tüzet, TALÁN meglett volna, König 7k hp-n, AP-val löttem az oldalát, KGV meg 20k hp alatt, 1 v 2 hp töltőm volt még.
Amúgy itt kicsit furcsálták, hogy Lyon miért lő HE-vel, én is azzal lőttem a 2 németet és a britet először, mert azért a németeknek jó a páncélja, a brit meg csak égjen szénné. Utána váltottam AP-ra, de Lyon meghalt. Valaki beírta, hogy ha újabb BB HE-vel lő, azt feljelenti :V








Utána Edingburgh meccs, kidobott, de visszaengedett (resetelt ugye így a jelentés ablak), az győzelem volt, cease győzelem (68k dmg csak ,bretagne és wyoming sok volt ellenem, 2 odlalról löttek, ilt kaiserünk afk volt ekkor, NY meg messziről löttem a t4-es amcsi bb-t, HE-vel), majd Lyon bukta, majd Lyon győzelem t8-9-esek ellen.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51112 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jja, véletlenül se a játékmechanikát, szabályokat és a fizikát fogadjuk el. De tényleg.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51119 Írta: HunZsolt
HunZsolt válaszolt a következő témában: Dühöngő
10 csata 0 győzelem. Lehet itt magyarázni,hogy noob vagyok meg így kéne úgy kéne,de ez egyszerűen nem életszerű és kész. Ezért hagytam abba a wot-ot is. Ugyan ennyire meglepő lenne 10 győzelem is 10 csatából,de olyan nyilván nem lesz. Aztán kipróbáltam mi történik ha afk maradok. Győzeleeem!!! Hurrá. Majd mentem egyet amiben odatettem magam,de az vereség lett. Inkább megyek f1-ezni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 2 hónapja #51123 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő







a Ghadját ma nem lehetett leszorzózni
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.520 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.