Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53753 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő
Összesítve talán. Azonban ott pl 48k átlag kilencesnél elég a lilához szóval... Más képet ad a dolog ha az ember a hajókat nézi nem az összegzést. :blush:

Amúgy igen ha leveszel valamit arccal tuti lila leszel :lol:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53754 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Szete58 írta: Nem köll bántani... az átlagsebzése lila t10-ben... jobb, mint az enyim, pedig nekem anno már a tankos faterok megmondták, hogy akkor leszek lila, ha egyszer pofára esem. :) ;) :lol: :silly:


Előbb vérpiros leszel... :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53771 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Amikor majdnem összejön. Foglalni beálló ellenséges csatahajók nélkül lehetetlen megcsinálni, pláne, ha a csapat elbukja.

Miért érzem úgy, hogy eh a küldetéssorozat nem lesz meg? :dry:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53772 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mostani Indi küldi? Nekem 3. körre lett meg, de épphogy meglett a 3 defribbon, másodlagosom eltalált egy hajót és így meglett Xd (utána a kron-omat 2 yamato kiszedte, de meglett)


Jó, nemtom mi volt, de megint nem akart elsőre betölteni, mármint 4 percig semmit se csinált, majd betöltött, mikor bezártam volna





Azért a meccs kicsit...





Xd

Mikor végeztem 2-kor akkor láttam ,hogy a discordom meg volt nyitva a háttérben, de az nem okozhat ekkora macerát, a többi meccsen 1 percen belül töltöttem be...
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja Grievous által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53773 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kínkeservesen, sokadjára, vért izzadva összejött. :)

Tegnap nekem is sok bajom volt a betöltéssel. Egyszer Farraguttal voltam, mikor nem engedett be. Feladatkezelővel leállítottam, majd újra beléptem. Pont az ellenséges romboló volt előttem 3 km-re pechjére kapta az áldást és kiszedtem, de mire elértem a legközelebbi zónát, az ellenfél pontokkal nyert.

Nem lehet, hogy az internet kapcsolat a probléma? Azért kérdem, mert nekem is időszakosan van gond.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53781 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nálam net gond nem lehetett. Itt elég stabil. Meg eddig random volt ez a 2 lassú betöltés. Ma volt egy 3 perces, DE előtte firefoxot megnyitottam, így lehet ram gond volt csak (végül 3 killt összekapartam, meg 100k sebzést asszem)

On:
jól van... team?





Sokáig ott voltam az A-C környékén, de sokra nem tudtam menni ezzel, Yamato, Missouri, Yuugumo (legkisebbik gond) Moskva csoporttal nem tudtam mit tenni. Mellettem kezdtem meghalni, D-re menő csapattársak detto. Végén szemből egy yamato, meg egy oldalról lőtt rám, fizikailag képtelenség lett volna kikerülni őket.

Itt meg nyertünk, de Amagi, Grobe? Mi a jó istent csinálnak hátul? Főleg, hogy a német a top tieres és nemigazán volt dd, aki gondot tudott volna okozni (1 volt, de sziget mögött)




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.594 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.