Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 8 hónapja #53858 Írta: 66AlexHUN
66AlexHUN válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szia!
Köszönöm...egyáltalán nem probléma a tegeződés. :) Őszintén szólva felvetettem valamit sem több sem kevesebb. :) Természetesen játszom ha van időm bár abból sajnos elég kevés van. Szívesen csatlakoznék egy csapathoz vagy klánhoz bárhogy is nevezzük ugyanakkor a tier még csak 4-esig jutott mert minden hajót próbálok fejleszteni egyszerre. Meglehet hogy hozzám közelebb áll egy szimulátor sajnos azonban ilyen jellegű játék ritka mint a fehér holló. Még lenne egy kérdésem...döcögve eljutottam a hosho hordozóig mert ugyebár a myogi egy kész káosz. Miért is nem lehet manuálisan használni a torpedó repülőket csak 6-os osztálytól? Ha logikusan gondolkodom a játékosok többsége nem csak egy vonalon játszik kvázi ott is van már kellő tapasztalat... Még egyszer köszönöm......és további kellemes délutánt és játszadozást... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #53860 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő

66AlexHUN írta: Szia!
Köszönöm...egyáltalán nem probléma a tegeződés. :) Őszintén szólva felvetettem valamit sem több sem kevesebb. :) Természetesen játszom ha van időm bár abból sajnos elég kevés van. Szívesen csatlakoznék egy csapathoz vagy klánhoz bárhogy is nevezzük ugyanakkor a tier még csak 4-esig jutott mert minden hajót próbálok fejleszteni egyszerre. Meglehet hogy hozzám közelebb áll egy szimulátor sajnos azonban ilyen jellegű játék ritka mint a fehér holló. Még lenne egy kérdésem...döcögve eljutottam a hosho hordozóig mert ugyebár a myogi egy kész káosz. Miért is nem lehet manuálisan használni a torpedó repülőket csak 6-os osztálytól? Ha logikusan gondolkodom a játékosok többsége nem csak egy vonalon játszik kvázi ott is van már kellő tapasztalat... Még egyszer köszönöm......és további kellemes délutánt és játszadozást... :)


Szia!
Atlantic Fleet,Silent hunter,steel ocean..amik közelebb állnak a simulatorhoz,realisztikusabbak..ha jól emlékszem.Talán szimpatikusabbak Neked ,mint ez..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #53863 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szerintem pedig hagyjátok meg a Dühöngőt a dühöngőknek! :evil: Köszönöm!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: 66AlexHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #53873 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na ennyit a statisztikáról-ezért nem érdekel, a másiké meg végképp nem. Lényegében teljesítettem a feladatot, csak éppen a csapaton múlt. Mikor kilőttek, még nyerésre álltunk.







Próba újra.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #53880 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Amikor szakaszban megyek, rendszeresen hallom (vagy mondom): „Ha mi nem hozzuk le, más nem fogja!”
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #53887 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Szete58 írta: Amikor szakaszban megyek, rendszeresen hallom (vagy mondom): „Ha mi nem hozzuk le, más nem fogja!”


Én meg: "Na!Ez sem rajtunk múlott! Mi a szart csináltak a 1-2 tierrel feljebbiek? " :cheer: :cheer:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.527 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.