Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 5 hónapja #55397 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem értem egyesek miért rankedeznek, úgy, hogy a pálya széléről lövöldöznek. Mi értelme? Randomban sincs annyira sok értelme, de RANKEDEN?! rank2 0 csillagról leestem rank3 0 csillagra, majd nehezen eljutottam rank3 2 csillagra, kész káosz. ÉS NEM fogadom el ,hogy CSAK HÉTVÉGE, ennyire nem KELLENE befolyásolnia

mai kezdésnél:



zárásnál:



kész téboly, közben meglett a killer whale is, oh atyám, azt is hagyom inkább, mert időigényes volt 50k base xp :dry:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55432 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Biztos én voltam a hülye, hogy Hipperrel és Massachusetts-cel próbáltam volna megvédeni az egyik oldalt, míg a csapatunk lemminget játszik, csak közben kiderült, hogy az ellenfél meg nem lemming módon viselkedik, csak a bb-ik jöttek a mi oldalunkra, így Hippert egyből kiszedték, Massa se járt sokkal jobban utána, majd jöttem én :sick:
Többiek meg valamiért megijedtek egy shimatől, ami frontot mutatott nekik, meg 2-3 cruisertől, nem értem miért, aztán ofc, nyerünk....










A bázis mellett spawnoltam le, most át kellett volna mennem a map másik felére? Mert mellettem a hipper volt ott, az amcsi bb meg középső spawn pontról jött...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55435 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Emberek, ugye vannak itt páran, akik minden egyes HE találattal gyújtanak Lionnal? Csak így jöhet ki a wg által odabiggyesztett 52% gyújtásesély a hajómhoz, ha már nem egy csatát mentem vele, ahol egy tűz nem sok, annyit se tudott csiholni az a retekvagon....... Vagy az oroszoknál ez azt jelenti, hogy vagy gyújt, vagy nem? (nálam akkor nyilván nem) :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55475 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szóval a küldetések miatt feltettem álcafestést, és jelző lobogókat...
... vereség!





Ha a nem akad be valamiért a kormány (ép hajó csak valamiért nem reagált a parancsra), a torpedók nem találnak el
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55477 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mar nem erdekel 1honapja meg en is irkaltam ilyeneket de vagy megszokod vagy nem jatszol vagy idegosztaly Tudod minden ember egyenlo de azert vannak egyenlobbek :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #55498 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez igaz, de az érzés, amikor az ellenséges romboló már a tenger fenekén van, aztán fordulsz, hogy egy másik ellenfélre lőj, pont úgy jön az összes torpedója, mintha eleve így mentél volna ( csak akkor látszódnak, amikor már nem lehet mit tenni), de ha nem fordulsz, nem találnak el, felülmúlhatatlan. Minden másra pedig ott a Mastercard. :)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.530 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.