Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 2 hete #58395 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tegnap 10 csatából ha egyet vesztettem...
Kezdek félni, hogy most akkor jön a vesztő szériám... :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58396 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Olyan jó, hogy a rendszer nem engedi, hogy valami normális winrate-em legyen ezzel a hajóval, amivel sokra nem tudok menni, bármit csinálok is a csatában





Komolyan, marhára az én hibám, hogy a map másik felén a fél csapat meghal, majd emiatt bukjuk az egész meccset, meg hogy nem megyek spotolni mikor shimakaze, asasho van másik oldalt amik 5.5-5.6-os camoval, egyik 15 sima torpedóval rendelkezik, ja mindkettő 6 lövegcsővel ,míg nekem van NÉGY istenverte ágyúm. 3.3 seces töltésidőm van, miért panaszkodok? Azért 4 ágyú még marhára kevés. Ja, meg a lassú torpedók, tudom, amcsi ágon is ezek vannak, de ha azok is ilyenek... Természetesen a nyert meccsen volt össz vissz 20k dmg-em, elötte 60-80k volt, csak hát gearing+khaba platoon ellen mi a francot csináljak, de most üszintén? Ok, szovjetet felspotolom, de a gearingnek 5.8-as camojával felspotoltuk egymást, el is ment a fél hp-m, mert öten kezdtek el lőni (húztam füstöt, de azért el is kellett fordulnom és azalatt bekaptam pár találatot)

Meg a pef, édes istenem, bevittem scenarora, de mi a francért áll meg mindenki a meccs elején? Nagyon jó, 1 milal ponteciális sebzés mellé 30k sebzés,és MIKOR HA NEM ILYENKOR LENNE 5 CSILLAGOS AZ ISTENVERTE KÖR, semmit se találtam el, mert pef ágyú, meg warspite leszedte azt amit ki tudtam volna szedni, cruiserek folyamat lőttek HE-vel, ami ellen a páncél semmit se ér, főleg ha felgyújtanak, csodás volt. Aztán mentem egy másik kört, de azt s hagyjuk, 3 dd, 2 pef, 1 cv, jó vicc






ennek az eredményét nem vártam meg, elég volt mára ezekből a weekend csatákból... nagoyn jó, hogy hétfő is weekendnek számít
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete - 5 éve 2 hete #58397 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hétfőn még a fű sem nő... :silly:

Megvan a Hsienyang nekem is, rá kéne tegyem a 7es kapitányát és kipróbáljam, de azzal annyira kényelmes hajókázni, h még nem volt hozza erőm... :dry:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hete leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 2 hete #58441 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
azé néha...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #58464 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jó, ez a nap megint egy hulladék...



próbálkozok, de hsiennel NEM ENGED nyerni az egész, így is nehézkes vele játszani, mert dwt-je van, ráadásul amcsi torpedók (55 csomós sebesség? pls)




nelsonról inkább semmit, próbálkozok HE-vel, mert kellett ugye gyújtás, de kb semmi se gyújt, ha igen akkor 1db és azonnal oltják, marha utolsó meccsre lett meg, akkor ovlt a meccsen 10db és 30k dmg, DoY körben volt 23k 9 gyújtásra, az a meccs is hulladék volt, össze vissza lőttek a lövegek, 4 hp töltő után (max db szám) volt 4k hp-m, 95k dmg-gyel, krakenem csak azért nem volt, mert abruzzit (vagy mi az olasz ca neve) 3k hp-ról egy salvoval rálőve leszedtem 2k-t 2 overpen miatt, mert AP-val löttem rá, pls...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #58468 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hsienyang miért ennyire rossz? Vagyis álcája jónak mondható az 5.8km-rel, 2x5 torpedó se lenne rossz, DE
4x1 127mm-es ágyú csak, elégé hátrányban van a sok olyan dd-vel már ezen a szinten ami dupla löveggel rendelkezik tornyonként a töltésidő azért nem kompenzál annyit), és jó, hogy van 10 torpedó, de mind dwt, lassú, 9.2kmes, most is, elküldöm az 5km-re lévő hajóra, azonnal fordul és elhaladnak előtte/mögötte a torpedók.










Egyedül eddig spotban volt kiemelkedő. Volt már 70-80k dmg-es köröm is, de elég gyakori az ilyen csak ágyúzásból kijövő sebzés, meg a gyakori halál. Meg a csodás mm is nagyon jól adja a csapatokat, 25 meccs, 9 győzelem, ilyen jó borzalmas winrate eddig elég kellemes :sick:
DD-vel nem állhatok le harcolni, mert nincs se ágyúk, se torpedóm ellene (dpm esetleg, de csak esetleg), torpedózni marha nehéz, mert lassúak (asszem van rajta másik, de lehet gadjah madja-val keverem most), supportolni a random embereket meg elégé meh, bb-t fölös befüstölni, vagy körbefüstölni, főleg, ha mozog, cirkálókat esetleg lenne, de a sok t8-10-es mm-ben azért nem egy radaros hajó rohangál, főleg a brit cl-ek egy része átváltott füstről radarra, mert úgy gondolják a 0 páncéllal jobban járnak úgy...

igen, tudom, amcsi vonalon a benson ott van, hasonló statokkal, de azért neki jobb az aa-ja, rendes torpedói vannak
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.604 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.