Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Konténer nyitás

Több
6 éve 3 hónapja #48972 Írta: bhaalhun
bhaalhun válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Adventi 2 szuper:

- 100x SierraMike
- 50x Halloween2016

És (végre) nekem is sikerült nyitnom egy hajót (Mutsu) a North Cape kollekcióért kapott egyik karácsonyi ládából. Eddig sem szuperből, sem vásárolt ládából sem kaptam egy hajót sem. Annyira megörültem, hogy képet elfelejtettem csinálni. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48973 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Láda nyitás

Mcarthur73 írta: Nálam teljesen megszűnt a lucky szuperkonténer.Én kizárólag lucky-ra nyomok,de az utolsó még november végén volt.Már nem 1/25 körüli a ráta vele.


Valamikor szemptemberben kezdtem újra a játékot. Onnantól kezdve csak lucky-ra nyomtam. December közepéig összesen volt 2(!!!) szuperkontim. Erre ráuntam. Mivel nagy többségében csak 4 jelzőzászlókat kaptam, így luckyról váltottam jelzőzászlókra. Első nyitás szuperkonti lett, valami modullal. :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48974 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Láda nyitás
nekem adta kész csoda,,de a fuso ezerszer jobb nála,,,nagy tragédia ez a ladik
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48975 Írta: Alex0303
Alex0303 válaszolt a következő témában: Láda nyitás

Mcarthur73 írta: Nálam teljesen megszűnt a lucky szuperkonténer.Én kizárólag lucky-ra nyomok,de az utolsó még november végén volt.Már nem 1/25 körüli a ráta vele.


Hm, nekem pedig egyetlen egyszer volt mióta játszom (50 álcafestés volt benne), pedig a kezdetektől játszom. Leszámítva a mostani két adventest, amiben kárelhárító időt és hydrótműködés időt növelő cucc volt.
Nem tudom, de nagyon "pofára" megy ez a "random" dolog a WG-nél ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48976 Írta: bhaalhun
bhaalhun válaszolt a következő témában: Láda nyitás
A Fuso-t én is nagyon szeretem, már a Kongot is szerettem, most a Mutsu-tól jól elvetted a kedvem. :( Azért ma kipróbálom. :)

Amikor elkezdtem (rendszeresebben) hajózni (talán 1 éve), hónapokig csak luckyra nyomtam, szinte eredmény nélkül. 3 (három!) darab szupert kaptam, az egyikben valamilyen (számomra használhatatlan) felszereléssel, valamint 100 zászló, és talán 300 (500?) dublon.

Decembertől a fogyóeszközöset nyitogattam, kaptam kétszer 500 dublont, és 1x7nap prémet + most az adventiből a 100 zászló és az 50 festés.

Pont tegnap gondolkodtam, hogy mivel tele vagyok kredittel (~25 millió), a prém fogyókat inkább ebből finanszírozom a továbbiakban, és áttérek a zászlós konténerekre, mert abból viszont nem állok túl jól.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48977 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Láda nyitás

Mcarthur73 írta: Nálam teljesen megszűnt a lucky szuperkonténer.Én kizárólag lucky-ra nyomok,de az utolsó még november végén volt.Már nem 1/25 körüli a ráta vele.


Ha jól tudom, lucky-nál 5% a szuper esélye, a többinél meg 2%. Sztem semmi értelme lucky-ra nyomogatni, sokkal többet érnek pl a zászlósok. Ráadásul mostanában ha elvétve volt szuperkonténerem, azokban is csak modul volt. (kivéve a 2db adventi-t most)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.328 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.