Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
6 éve 2 hónapja #48609 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez a mod olyan hajókon segít (nekem), amiken nincs spotter repülő. Nélküle nehezebb lenne pontosan megbecsülni, hogy hova kell célozni biztos találathoz. Hozzáteszem csak akkor működik pontosan, ha a hajó közvetlen füstölés előtt felvillan. Nameg persze ciklonba ez hatalmas segítség.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #48613 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

nwa5000 írta:

Rallyefan81 írta:

Storm írta: Engem nem zavar csak ne nyávogjanak... :cheer:


De fognak. :silly:


Nem baj, csak lehessen ládákat nyerni, a ládákban pedig értelmes dologat. :)


Jepp. :) nekem a Nürnbergen van (Már nem sokáig, Makarov miatt) a HSF Thea Kreutzer. Azért elég perverzen tud nyögdécselni... :lol:

Amúgy, igen az általad leírt a lényeg. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #48614 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

ledgeri írta: (...) Az ilyennél is durvább modokat, én valamelyest engedélyezném valamilyen tanuló módban, el-el lehet csenni pár dolgot aimbotos videókból is (ismeretre és tudásra gondolok)...


Még a fórumidők hajnalán, amikor Trucker aktív volt, ajánlgatta az akkor ingyenes aim modot, mint célzássegítőt arra, hogy megtanít, mivel, mire, hova kell lőni... Feltettem, kipróbáltam, és használtam is egy ideig... sokszor csodálkoztam, hogy hova is viszi a kört, főleg, amikor rombolókra céloztam... lőni megtanított - már amennyire engem lehet - ez a mod, ugyanakkor folyvást idegesített, hogy a játékom arra szűkült le, hogy kigúvadt szemekkel nézem, merre is mozog a kör, s közben próbálom pontosan pozicionálni a közepére az egeret... az is idegesített, hogy folyton újra köllött telepítgetni... egy idő után meguntam az egész hercehurcát - főleg azt, hogy van egy gyönyörű és izgalmas játékom, amiből konkrétan nem látok semmit, csak egy karikát - jóval azelőtt, még mielőtt fizetős lett volna. Tanulni azonban sokat tanultam belőle.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri, Rallyefan81, Jaszon, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #48620 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jól jönne egy diperson/sigma free mód is... vagy mint tetris-ben egy valami, ami kijelzi milyen lesz a kövi szórás...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #48870 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mit jelent a kis piros ikon?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #48874 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Radarjel, radar segitségével volt kinyiffantva?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.392 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.