Prémium repülőgép-hordozók

Több
6 éve 6 hónapja #43219 Írta: VIZIKANDÚR
VIZIKANDÚR válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók

GaiusHun írta: A gond a következőkkel van,
1, vadászok: ahogy lerakja az alternatívot rád az ellenfél játékosa, már leesnek a gépeid, a te alternatívod alig szedi az ellenfél gépit. Sima légi harcban is gyengék a ME109 vadászok.
2, bombázok, HE bombák-szépen gyújtanak, de alig sebeznek... AP bombák- kb 10 dobásból egyszer sebeznek 20-30K, talán kétszer minimumot /5-6K/, a többi bugos 0 dmg.
Ledobod a bombákat, a gépek visszafordulnak, majd már elrepülés közben jelzi, hogy van e találat, vagy nincs.. szerintem ez az oka a 0 dmg támadásoknak. Közvetlen találatot sosem jelez....

..le is vették a "paletáról" a shopban...vagy csak ez egy alkalmi vásárlási lehetőség volt?... :huh:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #43225 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Mikor bocsánatot kértek akkor vették le addig, míg ki nem javítják a hibákat.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: VIZIKANDÚR

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #43235 Írta: VIZIKANDÚR
VIZIKANDÚR válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók

Grievous írta: Mikor bocsánatot kértek akkor vették le addig, míg ki nem javítják a hibákat.

Remélem egy idő után azért valamivel olcsóbb lesz...és egy jó akciós alkalmat is el lehet csípni majd... :huh: ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #43238 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Akkor egy kis összehasonlítás.
Enterprise vs Graf Zeppelin.... szerencsétlen nem sokat tudott alkotni ... itt még velem volt az rng... illetve nagyon szépen összezárt az ellenfél csapata, szóval az elején nem tudtam alkotni, mert olyan AA függöny volt, hogy értelmetlen lett volna belerepülni.






Utána gondoltam volt megyek egy kört Graf Zeppelinnel, sajna csak az első képről lett kép, a többi? passz :sick: :blink: Az AP bomba továbbra is bug halmaz... a HE bomba ennyit tud... jahh... az ellenfelem Lexington volt, vadász setup-al.. szóval csoda hogy ennyit ki tudtam hozni a dologból. ui: 10. tierben.



Érdekes módon valahogy itt még tudtam játszani... utána a wg szerint elfelejtettem, sőt... stabil hülyék szintjére süllyedtem.... nem tudom hol a határ ezeknél a férgeknél.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja GaiusHun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: VIZIKANDÚR, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #43314 Írta: Luperator
Luperator válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Szia!

Érdemes megvenni az Enterprise-t? Sokan a Saipant ajánlják helyette, de azok a kisgépes rajok nekem nem jöttek be annyira.

Graf Zeppelint be akartam szerezni, de nem elég, hogy nem torpedóvető van rajta, ki is veszik a shopból. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #43316 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók

Luperator írta: Szia!

Érdemes megvenni az Enterprise-t? Sokan a Saipant ajánlják helyette, de azok a kisgépes rajok nekem nem jöttek be annyira.

Graf Zeppelint be akartam szerezni, de nem elég, hogy nem torpedóvető van rajta, ki is veszik a shopból. :lol:


várj egy kicsit, vissza fog kerülni, még az se kizárt teljesen, hogy lesz rajt torpedos :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.249 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.