Prémium repülőgép-hordozók

Több
6 éve 8 hónapja #41613 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Biztos szét lesz probózva! 1-2 fő patch...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41828 Írta: Plehr
Plehr válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Szaisztok.
CW-ban mennyire használnak CV-ket?

Üdv

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41832 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók

Plehr írta: Szaisztok.
CW-ban mennyire használnak CV-ket?

Üdv


hali, nincs CW. talán egyszer majd lesz. néha van csapat csata, ott asszem 7 hajó 7 ellen, min és maximum 1 CV kell hozzá. de annyi kell is, pont mint Cw-n a tuzer

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41833 Írta: Plehr
Plehr válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Köszi a választ.

Csak Tier X hajók mehetnek vagy mindegy?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41834 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Az eddigi kupa/csapat csaták nagy általánosságban Tier 8-as hajókkal ment (de volt már T6-os kupa), (4)7/8/9 fős csapatokkal.(szabályzat válogatja)
CW-t jövőre ígérték...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42185 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Egy kis összehasonlítás, bár különböző tierről beszélünk. A Kaga és Enterprise. Mindkét cv esetében tudni kell, hogy csökkentett képességű gépek vannak rajta. Azaz a Kaga 7. tierbeli prémium cv- hatos gépekkel. AZ Entreprise 8. tierbeli prémium cv- hetes gépekkel.

Na nézzük, Enterprise. Mitn írtam 8-as prém cv, vadászokkal, torpedó vetőkkel, bombázókkal. Mivel hetes gépekkel vagyunk, a vadász harcokban óvatosnak kell lenni. Hiába helyezed el jól az altos csapást, legtöbbször az rng alig neked kedvez. A torpedóvetők jók, bár 9-es, vagy 10-es csatában gyorsan fogyó eszközök. A lényeg, zuhanóbombázók. Két lehetőség van, hagyományos HE bombák, kis sebzés és gyújtás. Vagy AP bomba, na itt komoly sebzés érhető el, de értelemszerűen nincs gyújtás. Én csak AP bombázókat használok. Igazán a német csatahajók ellen jó, utána jönnek a japók. Kevésbé reagálnak rájuk az amcsik.
Igyekszem Ap bombázókkal támadni, minél nagyobb sebzést bevinni és minél több AA löveget kiiktatni, utána jönnek a torpedóvető gépek. A minden jó, és a napállás is kedvező, akkor egy ilyen körből kijön egy BB.






A második kör gyengébb, mert egy vadász setup-os Shokaku volt az ellenfelem.






Kaga, érezhetően jobban teljesít, és még is kevesebbet keres... érdekes wg talány... viszont ideális cv killer. Itt azért volt fontos, mert itt is vadász setup-al volt az ellenfelem, szóval létkérdés volt a kiiktatása, El volt foglalva a vadászaimmal, addig én megleptem, és elkaptam. Fogalmazzunk úgy, a csapata nem nagyon örült ennek.




A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.287 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.