Brit repülőgép-hordozók

Több
4 éve 11 hónapja #59619 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók

Grievous írta: Heh? Pf, mi a franc, mi a jó ebben a cv-ben? Xd


A bombázók ... B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59748 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
Arról nem volt szó, hogy 41mm lesz a penje a t10-esnek Xd



(kérnék egy ilyent a t8a-sra)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #59988 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
32mm pen....






Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62390 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
Hát ez elég érdekes kör volt.Kapitányomnak még csak 4 képességpontja van, ebből hármat ellőttem. Tettem egy próbát Co-op-ban. Eddig minden rendben, de 5 perc és ketten maradtunk egy csatahajóval botok (7 db) ellen. Ketten javítottunk 2-3 arányra. Maradt egy Myogi, egy Svietlana és a Hermes. Itt jött az a pont, hogy: You are our last hope! Folyamatosan szórom a bombákat és a rakétákat a Svietlanara, de csak a torpedók sebeznek rajta. Még szerencse, hogy csak botok voltak, mert így a Myogi nem használta ki a teljes tűzerejét (viszont elvétve talált csak el), tehát 10 perc utolsó Jedik. Kiszedtem a cirkálót nagy nehezen, aztán támadtam a csatacirkálót, de semmi eredmény, csak a torpedókkal. A végén már tűzpárbajt vívtam az ellenséges Hermessel, mikor lejárt az idő. Elég gáz, hogy botok ellen bukó, de ez van. Öröm az Űrömben, hogy jót gyakoroltam és a korábbiakhoz képest sokat javult technikám és az a két képesség is jó választásnak mutatkozott. Nem fogyott el a gépem (mindig teljes századok álltak rendelkezésre), elég sűrűn sikerült találatot elérnem és még a torpedó vetésen is sokat sikerült javítani. Mindent összevetve ez volt a legjobb csatám ezzel a hajóval és reménykedve nézek a jövőbe. Persze nem túlzott elvárásokkal.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62393 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
Javaslom megtekinteni.

Mindenféle hordozóhoz ad tippeket.

Sokat lehet tanulni a videóiból.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A, llw99, bela455, Luperator

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64043 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
Örömteli esemény történt a kikötőmben.
Mióta átdolgozták a repülőgéphordozók játékmenetét, azóta nem tudtam szintet lépni ezekkel a hajókkal. Ma viszont az 5-ös számú csapásmérő egységem egy új hajóval bővült, bár csatacirkálónak rendelte meg az eredeti vevő, repülőgép-hordozó lett belőle én pedig lecsaptam rá. Megérkezett a családos iramba egyik főszereplője, a HMS Furious.


A HMS Hermes nagyon tetszett, csak a küldetések és a tapasztalat gyűjtés volt vele idegesítő, ezért marad a flottámban.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.290 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.