Szovjet rombolók

Több
7 éve 1 hónapja #35142 Írta: Novilol
Novilol válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Gnevny-hez van valami tuti taktika? Nagyon szenvedek vele. Az ágon az előző rombik nagyon tetszettek, de ez... Lassabban fordul a tornya mint egy BB-nek. Tornyok egycsövesek. Torpedó 4km.
Füstből próbálok bontogatni, utána meg bújkálás, de ezzel a taktikával 30.000 sebzéseket bírok kiizzadni, ami édeskevés.
Még 20.000 xp kéne, hogy továbblépjek, de úgy nehéz, hogy utálok vele kiúszni a kikötőből.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #35345 Írta: Novilol
Novilol válaszolt a következő témában: Szovjet hajók

Novilol írta: Gnevny-hez van valami tuti taktika? Nagyon szenvedek vele. Az ágon az előző rombik nagyon tetszettek, de ez... Lassabban fordul a tornya mint egy BB-nek. Tornyok egycsövesek. Torpedó 4km.
Füstből próbálok bontogatni, utána meg bújkálás, de ezzel a taktikával 30.000 sebzéseket bírok kiizzadni, ami édeskevés.
Még 20.000 xp kéne, hogy továbblépjek, de úgy nehéz, hogy utálok vele kiúszni a kikötőből.


Kicsit összebarátkoztam vele. A sebzésem nem sokat változott, de már élvezem vele a játékot. Mókás citadellázni a cruisereket, és jól lehet vadászni a többi rombira. Persze azért várom már a 6-ost, a dupla csöves tornyokkal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #35363 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
ha vigasztal, én T8-nél tartok, de azzal is utálok kimenni a kikötőből.
a 7-es Kievvel voltak utoljára jó játékaim, de ez a Tashkent semmivel sem jobb, de +1 tierben kell helytállni.
állítólag az utódja kicsit jobb, de nem tudom megéri-e ezen az ágon tovább szenvedni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Novilol

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #35416 Írta: Novilol
Novilol válaszolt a következő témában: Szovjet hajók

BigaC írta: ha vigasztal, én T8-nél tartok, de azzal is utálok kimenni a kikötőből.
a 7-es Kievvel voltak utoljára jó játékaim, de ez a Tashkent semmivel sem jobb, de +1 tierben kell helytállni.
állítólag az utódja kicsit jobb, de nem tudom megéri-e ezen az ágon tovább szenvedni.


Pedig ott már van 8km torpedó. Gnevy 4km-es torpedója sok kárt még egy hajotestben sem okozott... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #35418 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Szovjet hajók

BigaC írta: ha vigasztal, én T8-nél tartok, de azzal is utálok kimenni a kikötőből.
a 7-es Kievvel voltak utoljára jó játékaim, de ez a Tashkent semmivel sem jobb, de +1 tierben kell helytállni.
állítólag az utódja kicsit jobb, de nem tudom megéri-e ezen az ágon tovább szenvedni.


Megéri, hidd el és a T10 mégjobb ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #35436 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Szóval tier5-6-7-8 szívás... nagyszerű. Akkor én most tier4-ben szépen letáborozok és megvárom a másik romboló ágat.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja BAGETT által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.254 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.