Ez az oldal (és egyes külső összetevői) cookie-kat (sütiket) használ a felhasználók hitelesítéshez és a látogató statisztikához. Elolvastam és az Ok gomb megnyomásával elfogadom ennek tényét és az ÁSZF-ben foglaltakat is.

Jelenleg 62 vendég és 6 tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Szovjet rombolók

Szovjet hajók 1 hónapja 3 hete #41950

• Hipper23
  • Hipper23 profilkép
  • TÁVOL
  • Hajómester
  • Köszönetek száma: 168
Hát igen, körültekintően kell megválasztani a harc helyét füst nélkül :D és a lecsap elfut taktika a nyerő :D Vagy a sunnyogás szigetnél és torpedozás.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Szovjet hajók 1 hónapja 3 hete #41964

• vonKurz
  • vonKurz profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 1000
BigaC beküldte:
Én is így tettem, de nem mentem még így sokat vele.
Nekem kicsit hiányzik a füst, azért sok BB-t felgyújtottam vele füstből.
A HP gyógyítás... hát kiderül. Romboló párharcban jó, de ha egy cirkáló elkap, általában nincs idő már használni :)

lényeg az, mint a cirkálóknál. legyen egy csatahajó amit lőnek, és ha elkezdenek téged osztani, hagyd abba, tűnj odébb, várd meg amíg megint másra figyelnek.

annyira durva sebességet tud, hogy 11-12km-ről, noha őmaga nem annyira hatékony, de nincs értelme rálőni.
soxor van ugy BB-vel, hogy tőlem 14-15km-re csatahajó, 11km-ről meg oszt egy Khabarovsk, de inkább hagyom, lövöm a távolabbi célpontot, amelyiket el lehet találni, mint a Khaban lőjek 1500 hp-t... pedig az a legrosszabb ha hagyja az ember, olyankor idővel elégetik a fenébe, de nem látom, pontosan mit is lehetne vele csinálni... imádkozni, hogy jöjjön oda egy másik hajó, és vagy vakarja le rólam, vagy őt válassza uj célpontnak :)

esetleg rarohanni, és megprobalni a másodlagosokkal elkapni :)

Szovjet hajók 1 hónapja 3 hete #41968

• BigaC [T-F-K]
  • BigaC profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1328
Hát, minden nem mehet jól.
Fentvan a gyorsító zászló, turbó, majdnem 50-el hasítottam, így is egymás után kétszer úgy telibe találtak 10-12km-ről, javítani se volt időm, max 30-40K sebzést tudok kiosztani, aztán merülök. Visszarakom a füstöt.

Szovjet hajók 1 hónapja 3 hete #41971

• tmage
  • tmage profilkép
  • TÁVOL
  • Zászlós
  • Köszönetek száma: 252
BigaC beküldte:
Hát, minden nem mehet jól.
Fentvan a gyorsító zászló, turbó, majdnem 50-el hasítottam, így is egymás után kétszer úgy telibe találtak 10-12km-ről, javítani se volt időm, max 30-40K sebzést tudok kiosztani, aztán merülök. Visszarakom a füstöt.

Sokáig én is füstöltem, de majdnem mindig szívás volt a vége

- A legtöbbször simán kiradaroztak
- Néha nem is kellett radar, behajítottak pár tonna acélt a füstbe a torkolattűzre célozva, és ellőtték a HP-m felét
- Megérkezett 3 x 15 torpedó, és ha sikerült elkerülnöm őket, spot-toltak a füstből kilépés miatt és kampec
- Ha minden jónak tűnik, akkor a többiek bemenekültek szigetek mögé, és senki nem spot-tolta a célpontokat, ergo nincs kire lőni

Van nem kevés kockázata a füst nélküli játéknak, de mindent összevetve szerintem élvezetesebb így. De nyilván mindenkinek más és más a játékstílusa, más módszerrel szereti az őrületbe / víz alá kergetni az ellent...
Köszönetet mondtak: vonKurz

Szovjet hajók 1 hónapja 2 hete #41980

• BigaC [T-F-K]
  • BigaC profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
még kicsit próbálkozom ebben a konfigban. :) ez most egy ritka eset, torpedóközelbe kerültem a Tashkenttel, de annak általában gyors csobbanás a vége.

shot-17.08.02_20.46.16-0733.jpg

Szovjet hajók 1 hónapja 2 hete #41983

• vonKurz
  • vonKurz profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
shot-17.08.02_22.51.34-0988.jpg

no, valahogy így :)
Csatolmányok:

Szovjet hajók 2 hete 4 napja #43391

• BigaC [T-F-K]
  • BigaC profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
Tashkent kezd egész jól menni, rajta van a tüzérség összes skill, 15.2km-ről gyújtogat, zászlóval akár 46 csomós sebességgel. A HP-töltő jobban bevált, főleg superintendent skill-el vagy prém gyógyítóval van 3, főleg romboló elleni csatákban gyorsan vissza lehet gyógyulni és folytatni a gyújtogatást.

shot-17.09.04_20.14.33-0196.jpg

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Köszönetet mondtak: James Onedin, vonKurz, Jaszon

Szovjet hajók 2 hete 4 napja #43394

• vonKurz
  • vonKurz profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
BigaC beküldte:
még kicsit próbálkozom ebben a konfigban. :) ez most egy ritka eset, torpedóközelbe kerültem a Tashkenttel, de annak általában gyors csobbanás a vége.

és olyan picik a torpedók, 5-6k sebzés maximum, ez 5 torpinál nem először egyébként, Yamato ill Montana ellen is 35k sebzés.... nagyon óvatosan kell lerohanni őket

Szovjet hajók 2 hete 2 napja #43442

• GaiusHun [HHRHA]
  • GaiusHun profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 1159
Én még nem próbáltam a HP feltöltéses verziót, nálam köd van, abból pufogtatok. Az eleje döcögősen indult, mostanában főleg cirkálókkal és csatahajókkal mentem, szóval egy kicsit majd átállok a rombolókra. Illetve még stock hajócska...
Íme a szerény eredmény:

Köszönetet mondtak: James Onedin

Szovjet hajók 1 hete 4 napja #43752

• BigaC [T-F-K]
  • BigaC profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
Egy kis XP gyűjtés, most a győzelemre mentem, a sebzésre kevésbé. Persze mindenféle kamó+zászló fent volt +XP-hez.
Nagyon bejött a HP töltés viszont, most már nem is tudnék meglenni nélküle. Rombolók elleni harcban óriási plusz. Minden más nemzetű rombolók réme a Tashkent, persze gyújtani is szeret, 15km távolságból 40 csomóval kevésbé kell félni, hogy eltalálnak, még cirkálók is ritkán.
A Khabarovsk egyelőre ahogy láttam, úgy néz ki, egy mega-Tashkent, kíváncsi leszek rá.

shot-17.09.12_12.03.13-0581.jpg

Köszönetet mondtak: Sith7, James Onedin, vonKurz

Szovjet hajók 1 hete 4 napja #43762

• vonKurz
  • vonKurz profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
GaiusHun beküldte:
Én még nem próbáltam a HP feltöltéses verziót, nálam köd van, abból pufogtatok. Az eleje döcögősen indult, mostanában főleg cirkálókkal és csatahajókkal mentem, szóval egy kicsit majd átállok a rombolókra. Illetve még stock hajócska...
Íme a szerény eredmény:

ha ködből pufogtatsz, arra van másik hajó, akár a német sonarral. vagy ott a Minotaur. na, az arra való, hogy kodbol puffogjon :)
én amikor probaltam, mindig belebuktam. vagy kitorpedoztak, vagy bejott valami radaros/sonaros joszag,

én még a rejzőzködős kapitány skillt is levettem :), a radart fontosabbnak iteltem, 15 pontos kapitányom van, kell a 20% lőtáv ugye, meg a radar rombolót vadászni, ezen van értelemszerűen az engine boost, modification, a negyedik slotban ugysincs más értelmes,

most van incoming fire alert értelemszeruen, 13-14km-ről lövöldözöm.
last stand, enélkül nincs ugye, meg a 2 légvédelem skill - mégha nem is a repulok miatt. :)
+ a radar.

kihuztam a Khabat amugy, de megvárom a hétvégét, hátna ad valami érdemi akciot tizesekre is.

vagy a concealment expert lesz, és akkor amellé a preventive maintance,
vagy gondolkozom a +hp/adrenaline rush pároson, meglátjuk.

9,1km volt igy a Taskent, (tegnap adtam el) a Khabanak sokallom kicsit a 10km.
de ennél zavarobb, hogy 11,1 sec rudder time rengeteg. ha azon csak 20%-t csokkentek, akkor az meg mindig sok, ha 40-t, akkor marad 6,6 sec, - ez kb annyi, mint a Taskent volt -20% rudder time-l, es azzal nem fordult jól. szóval a Khabanál arra készulok, hogy fel kell tegyem mind a 20%, mind a 40% -s csokkentot a fordulásra, akkor viszont érdemes lenne kapitány skillből levinni az álcaértéket 9km-re.

reméllem lehetett kovetni :) hétvégén kiproballom az elméletet :evil:
Köszönetet mondtak: Jaszon

Szovjet hajók 1 hete 3 napja #43799

• vonKurz
  • vonKurz profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
rábeszéltem magam, hogy nem lesz akcio uj hajora ugysem a hétvégén, egyébként is nagyon türelmetlen vagyok ilyen szempontból. szal megvettem a Khabat, 5 meccsem volt idáig vele, ígéretes.
pontosabb az agyuja mint a Tashkentnek, gyorsabban forog a torony, és nagyon gyors a lőszer.
jól is gyujt, sokkal jobban mint az elődje.

kicsit lomhább sajnos, ez van, egyuttélunk vele.

10km-ről simán oldalbaver bármilyen nem orosz rombolot konnyedén, egyedul aki valamilyen problémát okozott idáig, az egy Taskent volt.

a lőtáv sajna kevés nagyon, 13,5km, ugyanakkor ha ez is tudná a 15 körülit, ezzel a gyors lőszerrel, undorítóan durva lenne. 9,7km a spot táv, egyenlőre nem zavaró, radar detection viszont kötelező skill,

az ötödik sloton a kanyargás van, -20% rudder shift, igy sem tokeletes, nemtom nem-e lenne jobb inkabb a propulsion mod. 2 - tudja valaki mennyi extra loerot jelent esetleg ?

shot-17.09.13_12.14.12-0016.jpg

reméllem a Wr marad továbbra is :) nem feltétlenül én hoztam le minden meccset, ugyanakkor az, hogy min 1 tizes rombit megöltem B) biztosan nem hátrány...
Köszönetet mondtak: Mydgard
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások