Szovjet cirkálók

Több
5 éve 3 hónapja #57231 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
3. kör ma Donskoi-jal, végre nem bukó.... meg röhej volt, 2. meccsen 17 gyújtásra volt 50k sebzésem, CSAK?!









Ok, top tier voltam, de legalább azt az oldalt megfogtuk, a német bb halt meg elsőnek, és az mellettem volt....




eladtam donskoit, lehet rossz döntés lesz, de kiderül (ranked)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57232 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Hát...






team pls... akizuki meg pár hp-n élte túl, azt hittem kiszedem 1000 pont elérése elött... (11,2k hp-t löttem bele, asszem egy ezres maradt neki kb)

2. kör....



KÖSZI YAMATO, mi a francért kell top tieres bb-vel hátul campelni? Főleg, hogy az orrpáncélja elég jó....




de wtf, egyik salvo elvitte a hp-m felét, DE a KÉT ELÜLSŐ TORNYOT IS?! Utána montitól szemből kaptam be egy 10-20k-t ami MÉG EGYSZER ELVITT egy tornyot, wtf
Kéne egy free skill reset, donsoi skillezés már nem jó ide.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57233 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Elnézést, de ha egy BB-nek az orrpáncélja jó és a sarokból is belövi a pálya 2/3-át, akkor nem hátul kell lennie? Onnan ahol a Yamato állt az egész pályát belőhette. Én inkább azt krítizálom, hogy a Tirpitz citadellát lőhetne neki. (Valószínűleg nem vele foglalkozik.) De a Korfürst-re meg jól áll. Úgyhogy ez OK.

Én Musashi-val inkább a sarkokat szeretem, mert akkor az ellenfél vagy a velem fordul szembe, vagy a szigeteknél gyülekező hajóhadnak. Így egy két segéderővel meg lehet fogni egy oldalt. Ja és ha nem akad előttem/közelembe merőleges hajó, de a pálya másik végébe van egy képes vagyok inkább az lőni egy egy citadelláért.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57234 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Az lehet, hogy jó messziről lőhet, csak mire átér a skúló, minden normális ember rég húz egy kéziféket....
Plusz 14 km környéki camot lehet faragni rá. Ami , ha sikerül kihasználni , elég cikis az ellenfélre nézve... ;)
Mellesleg mi legyen elöl? A dd-k ok, de utána mi ? A cirkálók? Az se kifizetődő...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #57235 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Yep, kb.
Nem volt semmi már szinte ami marha veszélyes lenne (ala torpedók, cv), így előrébb tudna menni, ahol a szórás okozta rng-t csökkenthetne. Most nem tudom, hogy van-e itt is olyan ,hogy közelharcra több xp-t ad, mint wotban, de azért közelharcban azért picivel nagyobb a pened, mint messzebbről.

Én yamatoval, meg tegnap musashival is olyan 14-15-ről lövöldöztem az ellent, ha lehetett. Musashi camo maxon 13.5km asszem, Yamatonak talán 12.6 a max, de ez így jó tier kiegyenlítés. A nagy lőtáv csak akkor jó, ha ellenfél a map másik végében van, akkor tud lőni, ilyen alkalom ugye a lemming hordáknál fordul elő, a spotter repcsi is jó ilyenkor, de az inkább szigetek mögé való belátásra alkalmas, ugye.

Van olyan hajó amivel azt mondom, hogy nem szabad túl közel menni, legalábbis a csata elején, de ezek inkább a francia és szovjet cirkálók a 0 páncél + nagy lőtávval. BB-k terén inkább középtávú mindegyik a legjobb használati mód meccs elején, közelharc meg akkor, ha nincs torpedó vagy meg kell tolni egy oldalt, akár ha azzal jár, hogy meghal a bb, de ha emiatt megnyeri a csapat a meccset akkor jó csere (kivéve annak aki meghal, +1 ponttal nem jár semmire se)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja Grievous által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57237 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

Jaszon írta: Ha nem tévedek és jól emlékszem akkor :Szkorsz a helyes de a Google a barátod alapon utána lehet járni :silly: ;)


Rosszul emlékszel, az „ukrán Csapajev” (Микола Олександрович Щорс, latin betűkkel átírva Mykola Oleksandrovich Shchors) et. ejtése Scsorsz.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.321 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.