Brit cirkálók

Több
7 éve 4 hónapja #31811 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

SirHiggins írta:

djoci77 írta: Ahogy mostanem elnézem elégé eltüntek ezek a brit cirkáló a csatákból. Enyire rosszak lennének magassabb Tierben? Mert akkor nem eröltetem nagyon a dolgot én sem ;) :cheer: :sick:


Én megálltam az Edinburgh -nál, illetve megtartottam a Fiji-t; a fiktív hajók nem érdekelnek. Nem annyira egyszerű jó csatát menni velük magasabb tierekben az tény.
De ettől függetlenül nekem élvezetes velük a játék, szerintem érdemes belevágni az ágba.


a játékosok kihúzták az angolokat,most mindenki a német rombit húzza...

másrészt van Neptune/Minotaur minden csatában, 1-nél általában nem több, de ha megnézed a 24 játékosból van mondjuk 6-10 közötti tizes, ebből egy Minotaur nem rossz...

és annyira speciális a képessége/játszhatósága, hogy sokkal több már rontja a csapatot is szerintem :)

további problémája, a 12km-s ruszki radar, ami van mindenkin, az amikon csak 10km ugye Baltimore/DesMoines ott van a vadászgép helyett... most kapott a Missouri is ugye, csak hogy oruljon :) a németeken meg 6km-s sonar van, az se jó neki feltétlenul...

a ködfelhője meg olyan pici, hogy vakon is agyon lehet lőni a benne lévőt, ő meg spot nélkül nem tud lőni senkit, kell hozzá csapat is, aki segít neki... nehéz műfaj no...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • darkstar70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #32073 Írta: darkstar70
darkstar70 válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Ma ezzel is sikerült egy jó kört menni .... :lol: Ami piros volt a vizen mindenre lőttem ... :P








Egészen jó napom van ...
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja darkstar70 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 4 hónapja #32522 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
A kis méregzsák







Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #32674 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Küldi révén megkaptam a leandert, próbáltam vele 2 kört menni pvp-ben, de valami katasztrófa filmnek volt tekinthető, ami történt. Pve-ben meg már jobban ment ugyan, de az pve és nem pvp. Hogy érdemes használni? Nem volt előtte igazán brit cl-em (asszem ne mis volt normálisan)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #32677 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

Grievous írta: Küldi révén megkaptam a leandert, próbáltam vele 2 kört menni pvp-ben, de valami katasztrófa filmnek volt tekinthető, ami történt. Pve-ben meg már jobban ment ugyan, de az pve és nem pvp. Hogy érdemes használni? Nem volt előtte igazán brit cl-em (asszem ne mis volt normálisan)


Én csak teszten néztem az angolokat, de annyi elég is volt, olyan szinten nem ment velük... Komolyan nem értem hogyan tudnak eredményes, sőt, brutálisan jó köröket menni egyesek ilyen hajókkal...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #32701 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Angol cirkálók







persze pontal vesztettünk mire észrevetem nem volt lehetöségem beavatkozni :unsure:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.272 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.