Amerikai cirkálók

Több
5 éve 7 hónapja #54634 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Bezzeg amikor még nem léptem túl rajta soha nem alkottunk ilyent :pinch: Most meg DM-nek hitte magát :lol: csak kár hogy a végére az egyik manővert elb@sztam és a Monarch oldalba kapott :whistle:







A végén vettem észre hogy az összes ellenséges hajót megcirogattam egy kicsit :evil:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #54712 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Csütörtökön 17.000 free XP felhasználása után 3.000.000 kredittel olcsóbban meglett a DesMo... :)

DesMo "szuperkonténere"
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: VoiceOfTheVoiceless, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #54735 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Próbálkozom DM legendary modullal már egy jó ideje. Elég sérülékeny maga a hajó, de legendary modul + propulsion mod eléggé szivatós a csatahajók számára, mert kb. 5s alatt érem el vele a 27 csomós sebességet. Tehát kb. egy Mino lett a hajó. Sajnos ezért fel kellett áldozzam a range modult, de szerintem megérte. Érzésre sokkal jobb a túlélési arányom, és stabilabban tudok normál sebzéseket produkálni. Bár még mindig úgy érzem, hogy kerülhetne a DM közelebb páncélzatilag az real world statjaihoz. Mindenesetre megvan az amerikai festés is rá + az egyéb bevétel növelők mellett még laza prém hajónak is elmegy.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #54754 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Meló előtt egy kis szakasz :P És új sebzés rekord nekem :evil: Köszönet érte Greendevil ;) Csak kár hogy bukta lett :pinch:




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, Mcarthur73, Rallyefan81, [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #54857 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Első meccsem ezzel a papírtigrissel - tök megkedveltem a Seattle-t is, szerintem ezzel is jóban leszünk.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55258 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Elővettem egy kicsit :cheer: Bár a Shima csúnyán meglepett az elején :pinch: (már le is írtam magamat :whistle: ) de csak végig verekedtük a meccset B)




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.322 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.