Prémium csatahajók

Több
5 éve 3 hónapja #56946 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Erre írtam, hogy ha nekem nem gond, Neked pláne. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56947 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Grievous írta: Sebzés miatt én annyira nem aggódok, itt gondolkodok azon, hogy random lehet jobban megéri, mert több hajó = több lehetséges dmg.
Sajna én rankedről ilyen szempontból lemaradtam, de anyira nem is izgatott a mostani 2 sprint, felszedtem a fél milla creditet majd hagytam is.
Szerdán vizsga, még most se tudok semmit, pedig 5x elolvastam a 40 oldalt, majd utána "szabad leszek", picit (jó, így is kidobtam 3 órát erre, mert hétvégén adta a bukórátát rendesen, majd ma meg adta a győzelmet győzelem hátán, csak 3 bukót mentem, hogy ne legyen 100%-os winrate-em azért)


A vizsgán beszélj a navigációról, a lövegek megfelelő állás szögéről a tökéletes röppályához, a megfelelő becsapódási szögről stb. Ki tudja hátha bejön ;) B) :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56950 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Inercia és belső magról kéne, de hasonló :P

Jó, ez a 8k base xp-t randomban letudom, próbáltam 2 kört scenarioban, egyik bukó, másik 5 csillagos win, 120k dmg, 3 kill, 1200 base xp...




Az secondary hit, igaz, hogy coop...
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #56953 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Tegnap a fhanszia piiz miatt megvettem a Jean Bartot is, betettem a a BBág kapitányt, és láss csodát...









Ezek a csaták lettek vele, máris. :woohoo: Lehet azért, mert ezzel a kialakitásának megfelelően nem rohangáltam fel-alá az oldalam mutogatva, hanem mindig csak orral az ellenfél felé voltam. Lehet h a többivel is igy menne ha lefékeznék és csak lőnék? :dry: :silly:

Amugy ez a hajó töltésgyorsitó felszereléssel, a spéci Adrenalinos kapitánnyal, 30%ra le hpzva, na meg a töltésfelezővel valami beteg módra tölt újra..... :woohoo:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56954 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Alabama megvan valakinek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #56956 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Igen, megvan. Nekem nagyon tetszik. Nagyon hasonlít a USS North Carolinára, legalábbis nekem, ugyanaz a fő- és másodlagos fegyverzet. A manőverező képessége felszerelés nélkül is jobb, jobban fordul, de egy leheletnyivel lassabb. Viszont az Iowa-hoz hasonlóan nem csak all or nothing hajó, de még belső páncélöve is van, így a hajótest külsejét szerkezeti acél borítás védi. A páncélöv beljebb van egy pár méterrel, ezért könnyebben sérül kis kaliberű gránátoktól. Ugyanazt a játékstílust igényli, mint az előd.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.261 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.