Prémium csatahajók

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42704 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
:O

Here's the list of cruisers HMS Nelson can citadel stock with HE:

France: De Grasse, Charles Martel, St.Louis
United Kingdom: Emerald, Leander
Soviet Union: Kirov, Murmansk, Krasny Krym, Molotov, Shchors, Chapayev, Mikhail Kutuzov
United States: Omaha, Marblehead, Pensacola, Atlanta, Flint, Indianapolis
Japan: Furutaka, Aoba, Mogami, Ibuki
Others: Perth.

+IFHE:

France: La Galissonniere, Algerie,
United Kingdom: Fiji, Belfast, Edinburgh, Neptune
Soviet Union: Budyonny
United States: Cleveland, New Orleans
Japan: Myoko, ARP Myoko, ARP Ashigara, ARP Haguro, ARP Nachi, Eastern Dragon, Atago, ARP Takao
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja BigaC által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42705 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
De megéri-e vajon az IFHE, elég jó arányban gyújt a HE, nem biztos, hogy jó csökkenteni azt;
fire prevention viszont mindenképpen kell ahogy látom.
A kérdés, hogy a concealment exp vagy mi a jobb másik 4-esnek...

Nekem ez a tervem rá:
shipcomrade.com/captcalc/0100000010100000100001000100000019
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja SirHiggins által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42708 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Szerintem CE és FP lenne az ideális ennek a hajónak. Logikusan úgy sem nagyon fogsz rálőni csatahajókon kívül senkire sem HE-vel néhány szituációt kivéve. AA-re felesleges gyúrni, másodlagosokra sem túlságosan kifizetődő. Én ha megtehetném és lenne egy szabad kapitányom, és persze xp-m a hajóra, akkor egy teljes ninja build-et csinálnék láthatatlanságra és túlélőképességre. Persze kinek mi fontos.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42709 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

VoiceOfTheVoiceless írta: Szerintem CE és FP lenne az ideális ennek a hajónak. Logikusan úgy sem nagyon fogsz rálőni csatahajókon kívül senkire sem HE-vel néhány szituációt kivéve. AA-re felesleges gyúrni, másodlagosokra sem túlságosan kifizetődő. Én ha megtehetném és lenne egy szabad kapitányom, és persze xp-m a hajóra, akkor egy teljes ninja build-et csinálnék láthatatlanságra és túlélőképességre. Persze kinek mi fontos.


Szerintem a short fuse AP miatt pont ideális cirkálók ellen, elvileg kevesebb vele az overpen.
BB-nél én még mindig szkeptikus vagyok, hogy mennyire van értelme a rejtőzködésnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42711 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

SirHiggins írta: Szerintem a short fuse AP miatt pont ideális cirkálók ellen, elvileg kevesebb vele az overpen.
BB-nél én még mindig szkeptikus vagyok, hogy mennyire van értelme a rejtőzködésnek.

Pont az a lényege a short fuse AP-nak, hogy kevesebb legyen az overpen. Vagy én értettem félre a választ. A rejtőzködésnek van értelme, mert kb. egy szinten leszel a szintbeli cruiserekkel. Főleg azokkal akik nem használják a CE-t. Én a Yamato-n imádom. 14km-el bőven el tudok tűnni ha nagy a baj, és tartottam az ajánlott távolságot, így pedig van időm megfordulni stb. Ez a Nelsonnak sem árt, mert ott az emelt citadella, és egy BB salvo az oldalatba fájhat, mert spoton vagy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42712 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

VoiceOfTheVoiceless írta:

SirHiggins írta: Szerintem a short fuse AP miatt pont ideális cirkálók ellen, elvileg kevesebb vele az overpen.
BB-nél én még mindig szkeptikus vagyok, hogy mennyire van értelme a rejtőzködésnek.

Pont az a lényege a short fuse AP-nak, hogy kevesebb legyen az overpen. Vagy én értettem félre a választ. A rejtőzködésnek van értelme, mert kb. egy szinten leszel a szintbeli cruiserekkel. Főleg azokkal akik nem használják a CE-t. Én a Yamato-n imádom. 14km-el bőven el tudok tűnni ha nagy a baj, és tartottam az ajánlott távolságot, így pedig van időm megfordulni stb. Ez a Nelsonnak sem árt, mert ott az emelt citadella, és egy BB salvo az oldalatba fájhat, mert spoton vagy.


A short fuse AP-t arra érettem, hogy nem csak BB-k ellen mehetsz, hanem cirkálók ellen is (vagy főleg ellenük, mint a Mouse féle preview is muatja).)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.262 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.