Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
5 éve 5 hónapja #55417 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Nem tudjátok a tengeralattjárós küldetésre kapott 19 pontos kapitányokkal mi lesz? Melyik nemzethez kerülnek, ha kerülnek valahova?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55418 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

hadtjuk írta: Nem tudjátok a tengeralattjárós küldetésre kapott 19 pontos kapitányokkal mi lesz? Melyik nemzethez kerülnek, ha kerülnek valahova?


Amikor vége a Halloween-es eseménynek, és a küldetéseknek, akkor a kapitányok, hajók és a hozzájuk tartozó kikőtőhelyek vissza lesznek véve mindenkitől.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55420 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Myrsky írta:

hadtjuk írta: Nem tudjátok a tengeralattjárós küldetésre kapott 19 pontos kapitányokkal mi lesz? Melyik nemzethez kerülnek, ha kerülnek valahova?


Amikor vége a Halloween-es eseménynek, és a küldetéseknek, akkor a kapitányok, hajók és a hozzájuk tartozó kikőtőhelyek vissza lesznek véve mindenkitől.

Myrsky! Köszi!
Akkor nagyot álmodtam... Azt feltételeztem, hogy a kapitányok maradnak... Mondjuk éreztem, hogy ez túl nagy ajándék lett volna a WG-től. De: A remény hal meg utoljára...
Végül is veszteni csak az álmomat vesztettem. Miközben meg jókat játszottam...
A tengeralattjárokon gyűlt pontok és kapitányi pontok szabadként megkapjuk a küldetés végével? Vagy erre is váltó dubbont kell fizetnünk? Illetve ha nem szabadra teszi, akkor melyik hajó kapja?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55421 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

ledgeri írta: De Ő a misszióból eső kikötő helyre gondolt, ami igen, megmarad -mert nem kapott sub foglalja...

Milyen feltételt kell teljesíteni, hogy megkapjuk a port-ot?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55422 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

hadtjuk írta:

ledgeri írta: De Ő a misszióból eső kikötő helyre gondolt, ami igen, megmarad -mert nem kapott sub foglalja...

Milyen feltételt kell teljesíteni, hogy megkapjuk a port-ot?


Simán portot nem adnak, csak a tengeralattjárók mellé, amik ugyanúgy vissza fognak venni az esemény végén, mint minden mást azzal kapcsolatban.
A tengeralattjárókat+portot hozzájuk kétféleképpen lehet szerezni: vagy össze kell szedni valamennyi XP-t, vagy valamelyik Halloween-es scenario-t kell megcsinálni 5 csillagosra.
Mivel a tengeralattjárókhoz adják a portot is, így azokat is el fogják venni. Olyan küldetést én nem láttam, hogy csak simán portot adna, de tengeralattjárót nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55423 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Myrsky írta:

hadtjuk írta:

ledgeri írta: De Ő a misszióból eső kikötő helyre gondolt, ami igen, megmarad -mert nem kapott sub foglalja...

Milyen feltételt kell teljesíteni, hogy megkapjuk a port-ot?


Simán portot nem adnak, csak a tengeralattjárók mellé, amik ugyanúgy vissza fognak venni az esemény végén, mint minden mást azzal kapcsolatban.
A tengeralattjárókat+portot hozzájuk kétféleképpen lehet szerezni: vagy össze kell szedni valamennyi XP-t, vagy valamelyik Halloween-es scenario-t kell megcsinálni 5 csillagosra.
Mivel a tengeralattjárókhoz adják a portot is, így azokat is el fogják venni. Olyan küldetést én nem láttam, hogy csak simán portot adna, de tengeralattjárót nem.

Myrsky!
Köszi. Már megint nagyot álmodtam...
Iszonyú port hiánnyal küszködök. (Avagy egyszerre szeretnék túl sok nemzetet és hajóosztályt fejleszteni...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.247 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.