Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
5 éve 5 hónapja #55427 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Myrsky írta:

hadtjuk írta:

ledgeri írta: De Ő a misszióból eső kikötő helyre gondolt, ami igen, megmarad -mert nem kapott sub foglalja...

Milyen feltételt kell teljesíteni, hogy megkapjuk a port-ot?


Simán portot nem adnak, csak a tengeralattjárók mellé, amik ugyanúgy vissza fognak venni az esemény végén, mint minden mást azzal kapcsolatban.
A tengeralattjárókat+portot hozzájuk kétféleképpen lehet szerezni: vagy össze kell szedni valamennyi XP-t, vagy valamelyik Halloween-es scenario-t kell megcsinálni 5 csillagosra.
Mivel a tengeralattjárókhoz adják a portot is, így azokat is el fogják venni. Olyan küldetést én nem láttam, hogy csak simán portot adna, de tengeralattjárót nem.


Én már kettőt kaptam azért, mert korábbi küldikből meglettek a sub-ok. Azokért is járt kikötőhely, ami külön üresként szerepet, én azokról beszélek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55428 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

ledgeri írta:

Myrsky írta:

hadtjuk írta:

ledgeri írta: De Ő a misszióból eső kikötő helyre gondolt, ami igen, megmarad -mert nem kapott sub foglalja...

Milyen feltételt kell teljesíteni, hogy megkapjuk a port-ot?


Simán portot nem adnak, csak a tengeralattjárók mellé, amik ugyanúgy vissza fognak venni az esemény végén, mint minden mást azzal kapcsolatban.
A tengeralattjárókat+portot hozzájuk kétféleképpen lehet szerezni: vagy össze kell szedni valamennyi XP-t, vagy valamelyik Halloween-es scenario-t kell megcsinálni 5 csillagosra.
Mivel a tengeralattjárókhoz adják a portot is, így azokat is el fogják venni. Olyan küldetést én nem láttam, hogy csak simán portot adna, de tengeralattjárót nem.


Én már kettőt kaptam azért, mert korábbi küldikből meglettek a sub-ok. Azokért is járt kikötőhely, ami külön üresként szerepet, én azokról beszélek!

Ha érdeklődhetem: Mik ezen port szerzésnek a feltételei?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55429 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Ezt én passzolom, mert nem néztem meg a küldiket ingame, és a játék weboldaán meg nem láttam semmit rá vonatkozót. Szerintem, ha ezelőtt teljestetted a feltételeket x, y sub-hoz, akkor mikor újból teljesültek -valaki, valami hibájából- a játék megadta a helyeket. mint mikor bármelyik hajókapós küldinél ha megvan a hajód akkor általában jár a hely attól független.

De tisztázásként: ha most kapsz egy új event hajót, akkor az even végével megy vele a port is.

(ilyen wg oldali véletlenek miatt van mindig tele a kikötőm T1-ekkel töltve, mert ha már van a helyen hajó akkor nem lehet azt mondani, hogy "áá nem fogja észrevenni, elvesszük")
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55430 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Talán a legtöbb dmg-es köröm, de nem vagyok túl boldog, legalábbis 2 embert lerammoltak valahogy, hátul campeltek, pl zipper sub végig hátul votl a csodás 4km-es camojával (végig víz alatt, csak levegőért jött fel, wtf), aztán engemet valahogy egy steelrat megsebzett, pedig nem si láttam ,hogy a közelben lenne, mégis volt lake-em, Aztán csak úgy meghalt a maradék 3, ment a report, csak a seelöwe-t nem bántottam, igaz, hogy a legvégén nem rasputyinra lőtt, hanem a 3 mogamira, de inkább hagytam, 6 kill ,meg kicsivel volt alattam xp-vel...








Lehet a hp növelő skillt használni kéne? Hardon lehet jól jönne egy pici plussz
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #55436 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Grievous írta: Lehet a hp növelő skillt használni kéne? Hardon lehet jól jönne egy pici plussz

Nem árt a hp növelő, főleg a végén és gyenge csapat esetén.

Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55439 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Akkor felmegy mindre, akkor marad 8 pontom, ami majd elmegy valamire, vagy marad kihasználatlanul. (priority target nem tudom mennyire lenne fontos, vagy az ,hogy a gyors javító gyorsabban töltsön újra)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.341 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.