Kérdések és válaszok

Több
8 éve 9 hónapja #2619 Írta: Blacus
Blacus válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

Trucker39 írta: Valaki látott már ilyet? Most vettem észre, hogy a random csata jelzés alatt van egy kis háromszög, benne felkiáltó jellel. Az meg mi lehet?

igen én is felfigyeltem rá

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #2621 Írta: Dzsinn
Dzsinn válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Kicsit off topic... Valaki írta ezen az oldalon,hogy x időnként vissza lehet adni a prém tankokat? Erről tudna valaki infót adni? Nem arra gondolok hogy kreditért eladni ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #2622 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

Jacktor írta:

na ez az amit nem látok:)
a lényeg ha átrakod a kapitányt és ujra képzed a adot hajora a skilljei csak 50%-ak egy bizonyos xp eléréséig.Az érdekelne ennél a skillnél mit jelent az 50% mert 5 km-röl még nem jelez.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 9 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #2625 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Ohh, az az 50% nem azt jelenti, hanem hogy míg a kapitány nincs teljesen átképezve az új hajóra, addig a képességei 50%-on működnek, KIVÉVE a vagylagos típusúakat, mert azok csak akkor aktiválódnak (pl. a 6. érzék, hisz az vagy működik vagy nem, nem lehet félig működnie), ha a kapitány átképzése teljesen megtörtént.

Nálam nincs kis háromszög a Random csata alatt :dry:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 9 hónapja Jacktor által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #2628 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Srácok a következő hibát észleltem!

Több esetben vettem észre, hogyha a térkép szélén lövök valakit, akkor sok esetben bug lép fel. Azaz a kilőtt lövedékek eltűnnek sebzés nélkül a testben, avagy elé, vagy mögé esnek.
Ma reggel a Murmanskal volt ilyen esetem,. Egy Kongot pofoztam full hp-ról. Már csak 1-2 ezer hp-ja volt. A srác szó szerint rohant a határhoz, és onnantól kezdve egyetlen sorozatom sem talált. Pedig nagyon odafigyelve céloztam. Sokan megjegyezték, hogy ez bug, vagy cheat. Szerintem BUG!!!! Tudja ezt valaki jelezni a fejlesztőknek?
Célzási hiba nem lehet, mert addig nagyon pontosan lőttem, ezt az általam kilőtt két ellenséges romboló is megjegyezte. Az egyik magyar volt, és ő maga is csodálkozott, miért nem találom el a célt, mikor ültek a találatok. Se találat jelzés, sem sebzés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #2629 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Sajnos nagyon hamar rájöttek a játékosok és a gerinctelenebb kapitány utánzatok, rendszeresen művelik ez a "tevékenységet". Cirkálóval, rombolóval könnyebben, csatahajóval már nehezebben, de ki lehet őket szedni onnan. Egyértelműen szándékos bug kihasználásról van szó. Időnkét szoktam is írni nekik a chatben, ami először némi noobozást von maga után. A "falmászó" likvidálása után meg cheater-ezést, mivel - szerinte - onnan én nem lőhettem volna ki. Simán adnék az ilyen játékosoknak pár nap szárazföldi szolgálatot (Ban), csak, hogy érezzék a súlyát a dolgoknak.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.272 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.