Rangsorolt csaták / Ranked Battles

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 2 hónapja #57667 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés





3 egymás utáni csata és bizonyára mind rajtam ment el
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57684 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Kérdés
Mai mérleg 10-ről 12-re, majd vissza 10-re mindezt 20 csata keretében :)



Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja SgtBala által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Mydgard, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57719 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés
Pár napja mentem egy elég nevetséges ranked meccset. Ez már nálam az a kategória amikor legszívesebben én berohannék meghalni miután tudom hogy enyém a top xp és nem vesztek csillagot de legalább a többi igen... de nyilván nem ezt tettem.
Adott az alábbi szituáció: Két közel full hp-s Musashi (és én) vs Musashi és Missouri. A musashi nem csak hogy 3-4 perc alatt nyílt vízen torpokat kerülve odaért két hősünk elé de le is rammolta az elől lévőt...


Ekkor elő lépett hős jelölt kettő aki hagyta hogy a Missouri 2k hp-val lerammolja őt közel 90k-ról :lol:


Itt komolyan elgondolkoztam hogy érdemelnek-e ezek csillagot... :angry:

Ezután ott maradtam a Friedrich der Große ellen.
A videót csak azért vettem fel hogy ha valaki kíváncsi hogy közelről egy másik bb-re hova (is) érdemes lőni hasonló szögekből az tudja..
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gumy, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57724 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés

bontottcsirke írta: Pár napja mentem egy elég nevetséges ranked meccset. Ez már nálam az a kategória amikor legszívesebben én berohannék meghalni miután tudom hogy enyém a top xp és nem vesztek csillagot de legalább a többi igen... de nyilván nem ezt tettem.
Adott az alábbi szituáció: Két közel full hp-s Musashi (és én) vs Musashi és Missouri. A musashi nem csak hogy 3-4 perc alatt nyílt vízen torpokat kerülve odaért két hősünk elé de le is rammolta az elől lévőt...



Ekkor elő lépett hős jelölt kettő aki hagyta hogy a Missouri 2k hp-val lerammolja őt közel 90k-ról :lol:


Itt komolyan elgondolkoztam hogy érdemelnek-e ezek csillagot... :angry:

Ezután ott maradtam a Friedrich der Große ellen.
A videót csak azért vettem fel hogy ha valaki kíváncsi hogy közelről egy másik bb-re hova (is) érdemes lőni hasonló szögekből az tudja..


Feljebb huztad oket 1 csillaggal, szep munka....Csak viccelek. ;) Az ellenfel 2 BB-jet gratulacio illeti, kihoztak a szituaciobol a maximumot. 2-2. Kerdes mely ranked braceletben tortent mindez?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57729 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem tudom mennyire az ő dicsőségük az hogy az én csapattársaim se lőni se tolatni nem tudnak de legyen. :lol:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57730 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés

bontottcsirke írta: Nem tudom mennyire az ő dicsőségük az hogy az én csapattársaim se lőni se tolatni nem tudnak de legyen. :lol:


Hát ha a képen látható low HP-vel összehozta, az profi munka, jól szögelt plusz a szerencse is vele volt. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.375 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.