ARPEGGIO küldetések

Több
8 éve 3 hónapja #12885 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Valóban nem szeretem. Benne maradt a csomagban és most csak átmásoltam az 5.2.2-t az új helyére. Majd ha legközelebb újra teszem őket, majd lekerülnek.

A gratulációt köszönöm. Sokkal nagyobb munka volt, mint ahogyan az elején gondoltam. Cleveland 46 találat - nulla gyújtás. Az ilyen csaták igen csak elvették a kedvemet a gyűjtögetéstől.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #12897 Írta: Eper
Eper válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések

Trucker39 írta: A gratulációt köszönöm. Sokkal nagyobb munka volt, mint ahogyan az elején gondoltam. Cleveland 46 találat - nulla gyújtás. Az ilyen csaták igen csak elvették a kedvemet a gyűjtögetéstől.


Gratula:) Azt hittem, hogy a dd vadászat lesz a szörnyű nehéz rész hát tényleg nem, vagy elfogadható mennyiségű találat 0 gyújtás (4 hajót használok Aoba/Cleve/Nürn/Fuso) a cirkálók mintha sosem akarnának gyújtani .... (vagy irány egy citadellától a tenger mélyére)... a Fuso meg mintha rumot osztanék a matrózoknak a He betöltésekor, valahogy sokkal kevesebb a találat ráadásul szarik pont a fedélzetre hullani a lövés.
A múltkor úgy jártam hogy már 8 km-re mentem 2 New York közé hátha onnan sikerül a gyújtás 4 sortűz 0 gyújtás brrr. Levitték a 3/4 hp-m kénytelen voltam apra váltani az első 2 citadellával fűszerezve ment a habok közé a másodiknak 2 sortűz kellett ott is megvolt a 2 citadella. Szóval jó csata volt meg minden de a myoko küldi nem haladt előre :) 70 gyújtásnál járok :(
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja Eper által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12898 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Én 221 gyújtásnál tartok, ezért kérdeztem. Van mikor 2-3 gyújtásom van, máskor meg 10-14. Legutóbb Myokoval volt, tudjuk, hogy mennyire übergyors ágyúi vannak...
Igaz, nem sok csatát mentem naponta, talán hetet. nagatoval nem akartam HE-t lőni, mert így is közel 20-30-akt lőttem annak okán, hogy ellenfél vagy a másik oldalt jött, vagy mert minden lövedék úgy gondolta, hogy kikerüli az előtte levő hajót.
Mindegy, ha meglesz a maradék 79, ami 2 eddigi nap lenne, akkor az 1 milla annyira nem vészes. Így belegondolva elégé nehézkes a Myokou quest sorozat, de t7-es hajóról beszélünk, nem t5-ösről (Kongou)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12905 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések

Grievous írta: Igaz, nem sok csatát mentem naponta, talán hetet.


ez tetszik :D
én örülök, ha esténként tudok menni 2-3-at... az se mindig, család-asszony-meló :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12922 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Nekem vizsgaidőszakom van, ma felhúzott az egyik tantárgy, teleírt lap, 2. alkalommal egyes -.- Ideglevezetésnek 10km biciklizés, majd wows.
Kb fél 4 óta, max 45 perc össz szünettel:

Mehetnek a bb-k. Legalább kapok 5 gyöngyöt majd :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12929 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Küldetés befejezve.

Az utolsó harmad volt a legkönnyebb része a dolognak. Csatahajóval elég embereseket lehet sebezni csatánként.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.286 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.