Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 7 hónapja #43687 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

Durst2440 írta: Sziasztok!

Mivel a legutóbb az amerikai cirkálók topicban feltett kérdésemre ennyire sok kedves és informatív válasz érkezett így most itt is visszaélek a társaság jó szándékával és kérdezek. A rombolók esetén xp/kredit hozam szempontból érdemes szerintetek pusztás spot/spotsebzés kombinációra alapozni mint a Wot esetén vagy itt azért erőltetni kellene a torpedózást/lövöldözést is? Sajna nem erős oldalam de szeretnék ebben is fejlődni(mármint a rombizásban).

Előre is köszi a válaszokat


a spotsebzésre itt nem sokat kapsz, alapvetően foglalni kell az jó, az sokat hoz, a spotolással meg az van, hogy ha lő egy csatahajó, akkor kb 25km lesz a spot értéke, onnan meg látja mindenki.

én inkább megfordítanám a dolgot, ne azért spotolj, mert kapsz érte xp-t, hanem azért, mert a csapatod nyerni fog. egyébként alapvetően hátul vannak a BB-k, mert messze lőnek, és mert messziről lövik őket is, nem tud közelebb jonni.
pár kilométerrel jellemzően előbbre a cirkáló, legelöl meg a rombi sertepertéll. namost ez a rombi látja a bejövő torpedókat, a közel lopózni akaró/újrahelyezkedő cirkálókat, meg nyilván zavarja az ellenfél rombolóit. akkor is zavarja, ha nem csináll semmit, csak ott ugrabugráll. önmagában attól, hogy jelen van, már rengeteg hp-t ment meg a csatahajóknak/cirkálóknak - ami lehozott meccset jelent, ami meg sok sok xp-t :)

romboló feladatát én elsődlegesen a foglalásban határoznám meg, másodlagosan az ellenfél rombolói elleni harcban - ami jelentheti a tényleges elsullyesztést is persze, de legalabb ennyire az ellenséges romboló bespotolását a saját csapat részére.

ha torpedós rombolód van, japán/magas szintű amerikai/német, akkor nyilván próbálsz torpedózni, ha ágyúd, akkor azzal akciózni valamit, de sose felejtsed el, hogy extrém sok sebzés egy rombival, ami nagyon ritkán jön csak össze, jellemzően gyalázatosan xar bármilyen más hajoosztállyal.

máshogyan fogalmazva, sebezhetsz ha akarsz, de a meccsek 98%-t nem az donti el mennyit sebez a romboló, hanem melyik csapatnak marad egy 1 hp-s rombolója a legvégére, amelyik be tud álni a capre...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, leopardusz, AtuqShaman, Jaszon, Durst2440

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43702 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
vonKurz:
Takaora gondoltam, mert neki ugye a kék alap a csíkokkal van egyedül.

Már lassan 1 hónapja nem léptem fel játszani, köszi KC event + egyetem kezdés Xd

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43734 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Kérdés
Kérdés: Mogamin új fejlesztések lehetnek,amiket én még nem ismertem.
Melyiknek mennyi értelme van: célbefogási fejlesztés,rejtőzködés vagy kormánymű 3-as fejlesztés..
Kettesnél kormánymű vagy kárelhárítás?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43738 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

Mcarthur73 írta: Kérdés: Mogamin új fejlesztések lehetnek,amiket én még nem ismertem.
Melyiknek mennyi értelme van: célbefogási fejlesztés,rejtőzködés vagy kormánymű 3-as fejlesztés..
Kettesnél kormánymű vagy kárelhárítás?


célbefogás ? nemtom nincs magyar verzióm, de ha az amire én gondolok, akkor rejtozkodes.
minden cirkalonak es rombolonak nyolcadik szinten rejtozkodes. ez az utolso slot.

a másik kérdésnél van az, hogy 15%-l csokkenik a gyujtogas/sullyedes idotartama, ez nagyon kellemes,
vagy -20% rudder time ? Mogaminak alapban 7,1 a rudder time, szerintem ez elég jo, illetve ha ez csokken 5,7 sec-re, az nem olyan nagy kulonbseg. fugg attol is van-e prem javitod, ha fontos a penz, akkor inkabb a -15%-s cuccot javaslom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43739 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Kérdés
Másnál is van klán felület?Teljesen más okból lefuttam a support-nál a hibajavítást és utána visszalépve már elérhető volt.
Már csak a hangchat szar :( és nem értem mi a baja :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43740 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Nálam van!

Legutóbbi próbakor nem volt, miután mindent lefuttattam, utána random belépéskor működött... Semmi sem változott a nem működő állapot, és a működő között az én gépemen.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.410 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.