Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 5 hónapja #46978 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok, használ itt valaki voice módot wowshoz? Elvileg aslainban most fel lett töltve a 6.12 miatt módosult fájlrendszerhez igazított módok, de nálam nem jelzi ingame, hogy ott lenne, pedig elvi szinten minden rendben kéne lennie

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46993 Írta: Turan11
Turan11 válaszolt a következő témában: Kérdés
Hali. Valaki már meg csinálta öt csillagosra ezt a Defense of Naval Station Neweport feladatot? És ha igen mit lehet kapni érte? Nekem egyszer sikerült négy csillagosra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46994 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés
Még nem, de szeretném!

Viszont azt szeretném kérdezni, hogy a wg videóit hogyan tudnám felirattal együtt letölteni? Értem itt a Naval Legends, Naval Fortress és 1:42 Scale videókat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46997 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Pl a 4K Video Downloader programmal

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46998 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés

Turan11 írta: Hali. Valaki már meg csinálta öt csillagosra ezt a Defense of Naval Station Neweport feladatot? És ha igen mit lehet kapni érte? Nekem egyszer sikerült négy csillagosra.


Még mikor először jött, akkor meglett nehezen. Hárman voltunk Fusoukkal, valahogy összejött, nehezen. Gond, hogy mindenképp ki kell lőni minden hajót az elején, hogy a carrier megjöjjön, mert Hiryuu kilövése nehezebb feladat, mint Izumoé. Másik gond, hogy úgy ke l helyezkedni, hogy a carrier lespawnolásakor legyen csapattárs a közelében ,hogy tudja fedezni a 2 üldöző CA miatt.

Nehéz, de szakasszal egyszerűbb ugye, random emberekkel meg csoda, ha nyer a csapat Xd
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Turan11

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47105 Írta: Pampalini
Pampalini válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok!

Nagyon új vagyok ebben a játékban! Első körben egy gyors kérdésem van!
A gépgényt ugyan ismerem és az asztali konfigomon természetesen bőven túl is vagyok rajta :)
Viszont a munkám miatt sokat utazom. Notebookon mennyire lehet ez játszható?
Csakis kizárólag max 14 es és hordozható méretben tehát adott, hogy nem lenne dedikált vga!
Csak ezért vennék notebookot. (mert eddig a tablet elég volt filmekhez, munkához)
Gamer cuccok kizárva mert azok messze nem hordozhatóak!
Ha ez a játék elfut egy korszerű valóban hordozható gépen is akkor a tabletet leváltanám!


Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.435 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.