Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 4 hónapja #48719 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Ugy tudom ma az utolsó nap h kedvezményes áron vannak a 8-9-10es hajók, meg a felszerelések... Használjátok ki ;)


Köszi,hogy szóltál. Eladtam mindenem,hogy meg tudjam venni a Bismarckot..Még a Gnei-t is. De ezt majd visszaveszem, mert azért nem rossz az.. :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48722 Írta: Barbar22sv1
Barbar22sv1 válaszolt a következő témában: Kérdés
Akkor ma ki kell sajtolnom az Iowa árát! :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48723 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem tudja valaki, hogy a mostani limitált idejű kampányokból az elsőnél ha a Duke of Yrokkal megcsinálnám azokat a küldiket, akkor mely típusú ládát adja? (ofc, nem akarom megvenni, van Nelsonom és KGV-m, csak hogy ha összejönne majd 8 nap múlva, akkor a másik kampánynak álljak neki egyből, mert pár credit jó lenne az ingyen kapott t6-osokból, vagy érdemes berakni 1-1 küldit ezekből is?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48731 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Kérdés
A January Missions -ben van egy olyan mondat, hogy 'Rome wasn’t built in a day; neither was this ship'
Ezt csak én érzem úgy, hogy a RN Roma érkezését sejteti? :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48741 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Nem tudja valaki, hogy a mostani limitált idejű kampányokból az elsőnél ha a Duke of Yrokkal megcsinálnám azokat a küldiket, akkor mely típusú ládát adja? (ofc, nem akarom megvenni, van Nelsonom és KGV-m, csak hogy ha összejönne majd 8 nap múlva, akkor a másik kampánynak álljak neki egyből, mert pár credit jó lenne az ingyen kapott t6-osokból, vagy érdemes berakni 1-1 küldit ezekből is?)

Ha jól láttam akkor ezek a jeges fekete/szürkék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48742 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
köszi, akkor majd hajtók a másikra, kel la credit, kicsit sok volt a 2 t8-as CA, t10-es dd, 1 t7-es CV, jó így is van 18 milla mert 55 volt.


Nem lenne rossz ha jönne, habár pénzem akkor se lenne rá :( Amúgy a morze jel az mi akarna lenni most?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.418 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.