Csak egy gyors kérdés...

  • acelkocka
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 7 hónapja #54541 Írta: acelkocka
acelkocka válaszolt a következő témában: Kérdés
üdv. Ha az operation of the week 5 csillaggal van meg a prémnapot azt pl. a mostani. 13.09. reggel 7-kor adja meg (amikor véget ér) ? ( csak azért kérdezem mert múltkor, igaz a végét nem néztem lehet aznap , azonnal jóváírta)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #54543 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Prémnap akkortól él, mikor megkapod, vagyis megcsinálod 5 csillagra és jóvá is írodik egyből és elindul a 24 óra.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: acelkocka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #54550 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Kint a RN arc-béli event leírása..

Első onfó-sokk után ki mit ajánlana, ha vam kb 4500-4200 doubloonom: Warspite, vagy 4500 doubloon, mert megvan a Gallant.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 7 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • acelkocka
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 7 hónapja #54551 Írta: acelkocka
acelkocka válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Prémnap akkortól él, mikor megkapod, vagyis megcsinálod 5 csillagra és jóvá is írodik egyből és elindul a 24 óra.


Tegnap volt szerencsém megcsinálni 5*****-ra, de a prém nem él/élt avagy aktiválódott. Eddig nem találtam benne logikát így mivel nem gyakran játszom, nem tudok tervezni vele.

Mindegy majd olyan lesz mint a szuperkonténer, ha akkor lépek be amikor dübörög a bónusz, szerencsém van. :woohoo:

( addig is inkább kihasználom a Magyar tengert , itt az őszi szezon kezdete mert szept. 15.-én zárnak a strandok, illetve kitűnő bringázós idő van < még..> )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #54561 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Én valszeg warspiteot választok, mármint, ha összejön annyi vacak a sima ládából... (van gallantom ládából még dynamo idejéről, de warspite jobban érdekel, eddig is szerette mvolna ládából, de akkor hátha így :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #54575 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Kérdés
Hali! olyan gondom van,hogy az Aslain-ban mintha "beragadt" volna egy célzó,akár mit állítok be,mindig ugyan az marad..(és ezt nem szeretem..:-( ) ilyenkor mit lehet tenni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.409 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.