Klános Beszélgető

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #30275 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Nagy klán topik
Puma te aztán nem gecizel,van kis rossz napom ill pillanatom,nemcsak a szöviböl de még a face lapunkrol is kibaszol ,,köffí,látszik nem volt sok klánod,nekem volt pár saját ahol vezér voltam 100 tagu 1,5 éves szeró,t nem írok játékneveket,,de kirakás soha nem megoldás,ezt nem azért írom mert kiraktál ugyse mennék vissza,,de cselekvöképtelenség gyenge akaratuak megoldása,vezér azért van megoldja a dolgokat,ennyí erövel majd ha nem köszönnek be többiek öket is kirakod pfffffffffffffffff,,nagy kétségbe nem esek eddíg ís el voltam egyedül ezután is el leszek,,,

ui: mielött még ledgeri barátodat bosszubol bevetnéd nem írok ill chaten se irtam olyat hogy kizárjatok forumrol,ha meg kízártok ,,jogorvoslatot kérek
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja reveszlaci által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #30281 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Nagy klán topik
Kedves barátom ! :)
1, nem ge@izek
2, Ismersz ? tudod hol játszottam eddig, netán hogy milyen "pozíciókat" töltöttem be ? nem... B)
2a, lehetőség adott volt, miért nem regisztráltál klánt ?
3, Kirakás nem megoldás ? szerintem bizonyos esetekben igen.
4, burkoltan cselekvőképtelennek és gyenge akaratúnak írtál ? moderáld magad légyszíves.
5, Miről írsz ?! :blink: miért is lettél kirakva ? ;) és ha már így e fórumon estél nekem enged meg hogy itt tegyem én is közzé miért raktalak ki (ha egyetértenek velem ha nem) :





(A képek a kizárásod után készültek mivel sejtettem hogy ha máshol nem de itt következményei lesznek.)

Miért is alakult meg a klán ? hogy ha már volt rá lehetőség akkor e fórum tagjai kezdjenek el együtt játszani, kinek hogy van kedve és ideje.

Rossz napod volt ? (pillanatot nem írok mert ez nem valós) kérlek ezt csak most írtad nekem.
Valamint ha valakinek rossz napja van az nem a játékban tölti ki a dühét ahova kikapcsolódni mennek az emberek (vagyis a többség, szerintem), nem lépsz be játszani vagy ha mégis nem csinálja azt amit te.
Végül nem rossz napod volt hanem problémád, a klán tagjainak inaktívabb játéklátogatása miatt.
Még most a kezdetekkor gond ez, akkor később mi lesz ? :) és ezért is tettelek ki, elnézést ezért de ez a döntésem.
A wowshu nem HC klán ! (kérdez meg egy wot klán tagot mit jelenta HC) hanem ahogy a jelentkezéskor oly sokan írták egy fun, laza, baráti stb klán.
Így nem is várom el(te sem), nem is várható el hogy pontban ekkor és ekkor mindenki megjelenjen ! (lsd wot klán csaták stb) vagy épp folyamatosan fent legyen állandóan a fél klán... Mindenki akkor lép fel játszani amikor kedve van.

Zárszóként pedig nem tudom honnan vetted hogy Ledgeri a barátom... játszottunk együtt, fent is van a barátlistámon, ismerjük egymást. ;)
Bosszú ? fórum kizárás ?! :ohmy: Mit bosszuljak meg ? :huh: a fórumhoz, moderáláshoz stb semmi közöm....
Zárom soraim, részemről itt lezártam e témát.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #30283 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Nagy klán topik
(én csak mod vagyok, de ember szinten sem társalgok ily szavakat használva, nem hogy betűit írnám le publikusan... A dühöngőt kihagyom a napi check-ből pont emiatt, ezt a topikot nem szeretném...)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #30285 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Nagy klán topik

PzPuma írta: Kedves barátom ! :)
1, nem ge@izek
2, Ismersz ? tudod hol játszottam eddig, netán hogy milyen "pozíciókat" töltöttem be ? nem... B)
2a, lehetőség adott volt, miért nem regisztráltál klánt ?
3, Kirakás nem megoldás ? szerintem bizonyos esetekben igen.
4, burkoltan cselekvőképtelennek és gyenge akaratúnak írtál ? moderáld magad légyszíves.
5, Miről írsz ?! :blink: miért is lettél kirakva ? ;) és ha már így e fórumon estél nekem enged meg hogy itt tegyem én is közzé miért raktalak ki (ha egyetértenek velem ha nem) :






(A képek a kizárásod után készültek mivel sejtettem hogy ha máshol nem de itt következményei lesznek.)

Miért is alakult meg a klán ? hogy ha már volt rá lehetőség akkor e fórum tagjai kezdjenek el együtt játszani, kinek hogy van kedve és ideje.

Rossz napod volt ? (pillanatot nem írok mert ez nem valós) kérlek ezt csak most írtad nekem.
Valamint ha valakinek rossz napja van az nem a játékban tölti ki a dühét ahova kikapcsolódni mennek az emberek (vagyis a többség, szerintem), nem lépsz be játszani vagy ha mégis nem csinálja azt amit te.
Végül nem rossz napod volt hanem problémád, a klán tagjainak inaktívabb játéklátogatása miatt.
Még most a kezdetekkor gond ez, akkor később mi lesz ? :) és ezért is tettelek ki, elnézést ezért de ez a döntésem.
A wowshu nem HC klán ! (kérdez meg egy wot klán tagot mit jelenta HC) hanem ahogy a jelentkezéskor oly sokan írták egy fun, laza, baráti stb klán.
Így nem is várom el(te sem), nem is várható el hogy pontban ekkor és ekkor mindenki megjelenjen ! (lsd wot klán csaták stb) vagy épp folyamatosan fent legyen állandóan a fél klán... Mindenki akkor lép fel játszani amikor kedve van.

Zárszóként pedig nem tudom honnan vetted hogy Ledgeri a barátom... játszottunk együtt, fent is van a barátlistámon, ismerjük egymást. ;)
Bosszú ? fórum kizárás ?! :ohmy: Mit bosszuljak meg ? :huh: a fórumhoz, moderáláshoz stb semmi közöm....
Zárom soraim, részemről itt lezártam e témát.

Érdekes dolgok ezek....Tegnap mi is szakaszoztunk Szete bátyával.Volt egy magyar srác a csapatunkban,volt klánja,meghívott bennünket,elvileg az is laza klán,beléptünk.Szerinte a komolyabb klánokat hagyjuk meg a jobb játékosoknak,ezt én is így érzem.....Tegnap még utána játszottam,de volt hogy senki sem volt fent a klánból.Aki belépett köszönt a többieknek.Azt azért tudni kell hogy ez a játék nem a wot,ott sokkal többen vannak.Én nem is szeretném azt ha bárki előírná nekem hogy x időben x hajóval legyek jelen,az szerintem már munka,de ki hogy érzi...A végére:PzPumát csak innen ismerem,de nem hinném hogy bárkivel is ge@izne,itt is sokat segített már nekem,és másoknak is....
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja James Onedin által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #30286 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Nagy klán topik
Addig, míg legalább a csapat csatákat nem hozzák vissza, ez a klánosdi inkább egymás megismeréséről szól. lehet szakaszozni, de azért az csak 2-3 ember, akiken kívül van 9-10 idegen játékos....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #30288 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: Nagy klán topik
OOOh Nagyon jó itt a hangulat! :cheer: Kérem felvételemet a klánba??!

Puma! Kérlek vegyetek be engem is?
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja Fujipapa által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.305 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.