Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Kódok, promóciók

Több
6 éve 3 hónapja #49381 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Poénból felraktam a WoT Blitz-et, és a tutorial+1 játék és a menük végigkattintgatása után lett rajta 1300gold, és adott prémium napot is. A goldból kijön 1 hét prémium, ami érvényes minden WG accounton. Szóval akinek kell egy pár nap prémium, az telepítse fel, és áldozzon rá egy fél órát :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Rallyefan81, Joci333

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49394 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Szia Myrsky!

Melyik verziót raktad fel a WoT Blitz-ből? Androidos, vagy Win10-es, azon belül Windows áruház vagy Steam? Én a Windows áruházassal próbálkozom,de ott nem tudom hol lehet megadni az Wargaming-es accountot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49405 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Sikerült az itteni, llw99-es accountommal belépni a Wot Blitz-re,ott írt 2 prám napot+a kapott 1050 aranyból "vettem" még 3+1 prém napot. Kiírta a Blitzben a 6 napot,de nem jelent meg a WOWS-ba ez a plusz 6 nap...szóval nem tudom mit rontottam el...szerintem nem működik a dolog... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49406 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Én úgy vettem észre, hogy a wot blitzet külön kezeli. A wot, a warships és a warplanes van egyben, de a blitz nem.

A woton van aranyam egy kevés, de az csak a warplane játékban látszik, a hajóban nem, se a blitzben, a blitz-el pedig szoktam játszani, sosem közös semmi amit ott kapok. Most van a hajón egy nap prém, ez látszik a wotban és a warplane-ben, de a blitzben nem jelenik meg.

Szóval szerintem ez a blitzes dolog nem működik...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Dewri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49412 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Nekem úgy tűnt, hogy össze vonja, mert 2 nap prémium-om volt még, és miután végigcsináltam, akkor lett 5 nap Blitz-ben anélkül, hogy vettem volna. Most ránéztem a honlapra, és ott már csak 21 órányi prémium időt ír ki a wot/wows/wowp-hez.
Bocsánat a fals infó miatt, csak hirtelen megörültem, hogy a prémium napokat összevonja a többi accal is, mivel ugyanazon email címmel vagyok itt is beregisztrálva...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50571 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe


Videó címére katt, majd lent a link ha feliratkozó vagy...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sgt_dog, Myrsky

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.278 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.