Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
6 éve 7 hónapja #44781 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Örömködő
Virágot szoktál vinni a csapattársaknak, vagy mitől lesz ez akkora? :woohoo: :evil: :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44782 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Örömködő
Itt nem volt 2 tier különbség..... :lol: 3 shimakaze közül 2 20km torpedóval tolta. Volt mit kerülgetni is :D

Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44783 Írta: Jan2_Hun
Jan2_Hun válaszolt a következő témában: Örömködő
SÖRT :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44785 Írta: killer_1997
killer_1997 válaszolt a következő témában: Örömködő

leopardusz írta: Jobb ha elhiszed h az ellenfélnél is ugyanezek a problémák vannak, ott is a 2-3 értelmese 3v12-t játszik... :whistle: Szóval ez nem mentség v felmentés semmire...
Tudom tudom, a wg veled direkt csinálja ezt, de ez csak képzelődés... Ez a "a szomszéd fűje mindig zöldebb" esete.

amugy meg a cirkáló sztem a legnehezebb műfaj, a két másik véglet között ezekkel nagyon sokat kell egyensúlyozni, ami nem könnyű. Nekem legalábbis mind a BB mind a DD könnyebbnek tűnik


DD-vel nem játszom, mert arról tudom, hogy nem az én stílusom. CA-ról meg annyit, hogy az low tierben szinte a legrosszabb helyzetben van. Amint lő egyből látják és ha a top tier cirkálók elég közel vannak máris fő célpont lett. Bujkálással meg nem lehet eredményeket elérni. A WR érték meg szerintem akkor számítana valamit is, ha esetleg klánba akarnék jelentkezni, de az meg esélytelen, mert tizes hajóim még egy darabig nem lesznek. A meccsek többsége meg már az első öt percben eldől. Ami ha bele gondolsz egyik csapatnak se valami jó, mert a vesztest azt ugye szétnyírják a nyertes csapat tagjai meg futhatnak a sebzésért. A lasabb hajók általában oda se érnek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44789 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Örömködő
szerintem nagy átlagban rombolóval lehet a legtöbbet tenni a győzelemért, max akkor a többi mutató nem emelkedik annyira. egyszerűen ez a hajó a leggyorsabb és leginkább alkalmas foglalásra, felderítésre, ami a jó játék két legfőbb alapja :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58, Mydgard, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44791 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Örömködő

vonKurz írta:

killer_1997 írta: A játékbeli fejlődés megvalósulni látszik. Viszont ha folyamatosan a hülyék közé rak azzal lássuk be nem igen lehet mit csinálni. Szakaszozáshoz meg nem nagyon vannak ismerősök, úgyhogy ez kilőve. Egyszerűbb, ha nem is foglalkozom vele. Bár nehéz nem látni, hogy zuhanásban egy stuka elbújhat mellette.


van még egy megoldás, játsszál cirkálóval.
a romboló jó, de nagyon nehéz, és kell hozzá jó csapat aki támogat
csatahajóval tier6-7 alatt könnyű lehozni egy meccset ha top tier, de ha nem, akkor csak vegetáll az ember.

cirkáló az jó mindenre, tanulj meg játszani cirkálóval, és lesz win rated :)


Cirkalo a CV mellett a legnehezebb hajoosztaly, nagy odafigyelest igenyel, mivel ha bamba vagy egy BB salvo mar vissz is a viz ala.

Szerintem a legegyszerubb a BB-vel, mesz es losz, forgatod a hajot. Alapbol nem birnak soha 1/1 kiszedni ha nem vagy legelol ergo kenyelmesen ossze tudsz hozni mindig egy elfogadhato sebzest. Ugyhogy ebben a kerdesben megoszlik a velemenyunk.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.461 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.