Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
6 éve 3 napja #52460 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Örömködő
Bar megvan mind es el is vannak tuntetve, de csak nem adom el oket, mert egesz egyszeruen novelik az account erteket... Ha majd egyszer, talan...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 napja #52462 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Örömködő
Mai nap egyetlen értelmes csatája. Így a Conqueror és a Groser Kurfürst után a Yamatóval is sikerült áttörni a 200.000-es határt... :)





A csata elején jól kezdtünk, majd feljött az ellenfél, amikor a másik Yamatónknak besegítettem kb 17 km-ről lőve citadellát (kb 27.000 sebzéses sorozat volt) egy Montanának. Sajnos a Yamatónk inkább nekiment mint kilötte volna a Montit. Ekkor maradt a csapatunkból egy Shima+Ibuki+Yamato. Ellenfélnél volt egy leharcolt Alsace, egy 70%-os Yamato,egy Izomo (kb 80%-os)egy Gearing és egy Saint-Louis. Ja és 8km látótávolságú vihar. Ibukink hamar megfeküdt...szerintem szarul játszott. A Shima elfoglalta a B bázist, A a miénk a C az ellenségé volt amerről jött a Yama+Alsace+SL. A Gearing hamar lement, illetve az Saint-Louis is alig élt, kb 1400HP-ról lőttem el. Ekkor jött az ellen Yamatója, kb 70.000 HP-val. Első sorozatom nem volt jó pedig a szög nem volt rossz, de amikor el akart mellettem menni akkor kapta a 3-as citadellás süllyesztést. Azután jött a kistesó az ellenfél Izumója... ő mintha ütközni akart volna,de nem jött be neki, mivel inkább az Alsace-ra kezdtem fordulni aki kb 7 km-re volt kb 13.000 HP-vel teljesen oldallal. Akkor csak vigyáznom kellett,hogy csak 1 sorozatom van a francia 9-es BB-re...szerencsére lement. Ekkor már nekünk 2 bázisunk volt, nálunk Yamato+Shima, náluk csak a Izu, ami már kb 15.000HP-val rendelkezett, másodlagosok dolgoztak rendesen. Végén a hátsó torony ágyúi fektették le az Izut az említett 15 ezer HP-ról. Nagy csata volt...bázis XP alapján az én Yamato-m és a Shimával hoztuk le a meccset. ;)
Replay itt:

Melléklet:

Fájlnév: 20180425_2...wsreplay
Fájlméret:2,101 KB
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 napja - 6 éve 23 órája #52463 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Örömködő

Mydgard írta: Bar megvan mind es el is vannak tuntetve, de csak nem adom el oket, mert egesz egyszeruen novelik az account erteket... Ha majd egyszer, talan...

de ugyis csak akkor fogod abbahagyni a gémet, amikor már megszűnt minden támogatása a játéknak, dögledeznek a szerverek, bugok, stb... Akkor meg már ki fogja megvenni az accot? :lol:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 23 órája leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 2 napja #52473 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Örömködő

a rinyapicsák eladásából :lol:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 napja #52501 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Örömködő
Végre megint egy 200K s kör. Rég voltam már e fölött. :dry:


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 napja #52506 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Örömködő
Szép lassan eljutottam ide :)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.446 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.