Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
5 éve 5 hónapja #55343 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Örömködő
Musashi 5 kill :)





Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Acetil_coenzim_A, Mydgard, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55347 Írta: HunZsolt
HunZsolt válaszolt a következő témában: Örömködő


Na ez is megvan még sincs este.Ja de... :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Acetil_coenzim_A, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55348 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Örömködő
Grat :D Én komótosan "csak" 20k xp-nél tartok, hát na, kell a credit is a royal navy küldihez :dry: (gyorsabb kronnal megcsinálni)

Killer Whalenek hogy vannak a torpedói? Mert videót nem igazán találtam róla...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #55349 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Örömködő

Gaben írta: A Worchester T10 szintű hajó, attól igen messze vagyok az meg elég gáz ha már ott tanulnék meg játszani. Nem jól van az ahogy eddig volt, ami játszható csata az bevállalom ami vicc az autópilóta lenyomja. De köszönöm a tanácsokat.


A Worchester mindossze szinonimaja a jatekban elerheto papir cirkaloknak, irhatnek egy tucat masik hajot is. En ket dolgot javasolnek elsokent:
1. Az autopilot modot surgosen fejezd be, mivel az nem jatek. Viszont mas szorakozasat tokeletesen elcseszed vele.
2. Mivel meg paradicsomjoska vagy, ezert hanyagold a cirkalokat, helyette valassz egy szimpatikus csatahajo vagy rombolo agat es azt huzzad. (A szovjet rombolokat nem javaslom elsonek)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja Mydgard által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #55350 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Örömködő

Grievous írta: Grat :D Én komótosan "csak" 20k xp-nél tartok, hát na, kell a credit is a royal navy küldihez :dry: (gyorsabb kronnal megcsinálni)

Killer Whalenek hogy vannak a torpedói? Mert videót nem igazán találtam róla...

Elöl 4x1 +2x1, hátul 2x -2x1

Lehet vele aprítani :cheer:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Acetil_coenzim_A, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55351 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Örömködő

Gaben írta: Hiába olvasok leírásokat és nem kell az élre törni ahoz, hogy amit leírtam megtörténjen. Egész egyszerűen nevetséges, hogy mindig egy sorozatból és 90%-ban az elsőből ellövik az életerő 2/3át. Ez vicc amin sem az esetleírások sem pedig a hátulmaradás nem segít mert azt is próbáltam már. Az én lövésem messzi távról szétszóródik, de az ellené soem? Az 16km távról úgy lő telibe mintha mellettem lenne és szinte MINDIG ez történik. Fölösleges ezeket a csatákat játszani, autópilóta és kész.


Gaben Javaslom az angol csatahajóágat 6-os szintig. Feljebb még nem voltam csak a Duke of York-al, de addig könnyen játszható, a 8-as problémás a visszajelzésekből ítélve, de a többit jónak mondják. De döntsd el, hogy melyik tetszik

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.441 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.