Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
5 éve 3 napja #59293 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Örömködő

nwa5000 írta: Nem sok kell, meg lesz a Montana és soha többet nem ülök Usanka BB-be.


Ízlések és pofonok :) Én szerettem az Iowát is, és a Monty is kedvencem (nemrég lett meg, azóta a GoKu-t elő se vettem)
Japán BB a következő cél, Amaginál tartok, semmi sikerélményem nem volt még vele, t8-ként mindíg t10-be tesz, hamar bedarálódok :dry: Pedig az se lenne rossz ladik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 napja #59301 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Örömködő

Shayarane írta:

nwa5000 írta: Nem sok kell, meg lesz a Montana és soha többet nem ülök Usanka BB-be.


Ízlések és pofonok :) Én szerettem az Iowát is, és a Monty is kedvencem (nemrég lett meg, azóta a GoKu-t elő se vettem)
Japán BB a következő cél, Amaginál tartok, semmi sikerélményem nem volt még vele, t8-ként mindíg t10-be tesz, hamar bedarálódok :dry: Pedig az se lenne rossz ladik...


Nekem a maradék hajam hullik erőteljesen azoktól az ágyúktól. 20+ km-en haszontalanok, 10-15 km között meg vagy talál, vagy nem. Inkább ott sem. Amikor meg beköszön 1350-et ad be. Ritkábban 3-4 ezer közöttit, még ritkábban nagyobbat. Kedvencem: cruiserbe bele verek kemény 1350-et, Ő meg visszaköszön 2-3 ezerrel. Amennyire szeretem az us cruisereket, annyira utálom a bb-iket.

Japán bb-ket is huzgálom, most tartok a Nagato-nál. Nem nagyon mentem még vele, így kíváncsi leszek rá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 napja - 5 éve 2 napja #59307 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Örömködő
Ennyi bázis XP-t még nem csináltam repülőgéphordozóval :woohoo:






Igaz tier 6-8-as csata volt,a csapat nagy része mindent elkövetett, hogy elveszítsük a csatát, de a Ranger-rel kitartottunk. Pontok mutatják az ellenfélnél is jó csapat volt. Nagyon izgalmas, kemény, küzdős csata volt! :)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 napja llw99 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 napja #59311 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Örömködő
Szép kör :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 21 órája #59322 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Örömködő
Jól alakult az este.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 17 órája #59325 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Örömködő
Tele lehetsz manival B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.437 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.