Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 7 hónapja #43958 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Dühöngő

vonKurz írta:

szabi62 írta: Killer ez egy átlagos Amagi kör, semmi különleges .... minden a megfelelő helyezkedésen múlik ;)


átlagos mi ? azért ennyire nem kéne szivatni szegenyt :)



Nem a killekre vagy a dm-re értettem, hogy átlagos, hanem "játékilag" :cheer:

Bekaptam olyan torpedókat, amiket, ha rendesen figyelek kikerülhetők ;) többször nem engem tekintettek a legveszélyesebbnek, és ezért nem lőttek rám :whistle: , pedig az oldalamat mutattam ...stb.

A szerencsefaktor magas volt ezért lett ilyen az eredmény :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43959 Írta: warrior11
warrior11 válaszolt a következő témában: Dühöngő
MOD Issue

Egy darabig jó móka volt hogy szebbeka texturák meg egyedi célzók vannak de hála istennek a klienst felhúzták annyira hogy mindenfasza legyen. A dinamikus célzó elég jól segít mindenben, és a gyor parancsmenü ami a wot-ban van már a kezdetek óta igen hasznos lett :) vééégre.

TExturékkal mondjuk lenne egykis okosítás modjuk azoknak akik pl gyengép gépeken tolják, pl smoke render, robbanások, particle render de még így is kompatibilis egy win xp SP 3 al :)

Jó vadászatot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43963 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Persze, szép már a kliens, sőt, a gyönyörű robbanásoktól és lángoktól és füsttől most már olykor másodpercekig nem tudok célozni... sebaj, a játék tényleg gyönyörű - bár a fel-felugró delfineket és a távolban a bálnákat hiányolom némileg -, ám a történelmietlen, viszont politikailag felettébb korrekt, hajókon sosem lengett lobogóktól szigetnek megyek... :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43964 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

Szete58 írta: Persze, szép már a kliens, sőt, a gyönyörű robbanásoktól és lángoktól és füsttől most már olykor másodpercekig nem tudok célozni... sebaj, a játék tényleg gyönyörű - bár a fel-felugró delfineket és a távolban a bálnákat hiányolom némileg -, ám a történelmietlen, viszont politikailag felettébb korrekt, hajókon sosem lengett lobogóktól szigetnek megyek... :whistle:

Én nem a grafikára gondoltam. Hanem pl a játékos panelre, jobban átláthatóbb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43967 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az teljesen korrekt, valóban. Átgondolt, átlátható, használható. :)

Nem is a Dühöngőbe való! :) :cheer: :lol: :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43969 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

szabi62 írta: Killer ez egy átlagos Amagi kör, semmi különleges .... minden a megfelelő helyezkedésen múlik ;)

Ha ez lenne egy átlagos köröd akkor kétszer annyi sebzésed lenne vele mint ami van ..... Ezt inkább egy jó körnek mondanám. :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.527 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.