Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 1 hónapja #51754 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Dühöngő
A szokásos pro vs nulla csapatösszerakás 12x nem balansz szerintem... Volt ugyanez 12 győzelemmel is, az jól esett ( :evil: ), de az se normális...

Balansznak én a kiegyensúlyozott, szoros meccseket nevezném, ahol végig megy az adok-kapok és legalábbis kétesélyes a küzdelem. De az, hogy a saját csapat képtelen egyetlen hajót is kilőni miközben elfogy, vagy 7-8 perc alatt bedarálnak 12 körön keresztül... Mert "véletlenül" 12x egymás után így sikerül összerakni az embereket...

A hajóösszeállítás is beszédes. Pl 2x volt szemben Kaga ebben a 13 körben, nálunk 1x se. Mindkétszer rommá alázta a mezőnyt, mert mellé még pro is volt természetesen... DD előny is rendszeres egyik vagy másik oldalon. Volt egy olyan kör, ahol konkrétan én voltam az egyetlen tier6 hajó (és szemben is egy szerencsétlen..), mindenki más tier7 és 8!!!! Nem hinném, hogy más tier6 nem volt a szerveren...

Azt már mondani se kell, hogy nyilván minimum 4 körben +2 tier, mert az is rendben van (ahol a mi +2 tierünk szobanövény szint...)...

Mindezek miatt mondtam együttesen, hogy szét van balanszolva a játék... De aki játszik, az úgyis tudja miről van szó... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51755 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

Dewri írta: A szokásos pro vs nulla csapatösszerakás 12x nem balansz szerintem... Volt ugyanez 12 győzelemmel is, az jól esett ( :evil: ), de az se normális...

Balansznak én a kiegyensúlyozott, szoros meccseket nevezném, ahol végig megy az adok-kapok és legalábbis kétesélyes a küzdelem. De az, hogy a saját csapat képtelen egyetlen hajót is kilőni miközben elfogy, vagy 7-8 perc alatt bedarálnak 12 körön keresztül... Mert "véletlenül" 12x egymás után így sikerül összerakni az embereket...

A hajóösszeállítás is beszédes. Pl 2x volt szemben Kaga ebben a 13 körben, nálunk 1x se. Mindkétszer rommá alázta a mezőnyt, mert mellé még pro is volt természetesen... DD előny is rendszeres egyik vagy másik oldalon. Volt egy olyan kör, ahol konkrétan én voltam az egyetlen tier6 hajó (és szemben is egy szerencsétlen..), mindenki más tier7 és 8!!!! Nem hinném, hogy más tier6 nem volt a szerveren...

Azt már mondani se kell, hogy nyilván minimum 4 körben +2 tier, mert az is rendben van (ahol a mi +2 tierünk szobanövény szint...)...

Mindezek miatt mondtam együttesen, hogy szét van balanszolva a játék... De aki játszik, az úgyis tudja miről van szó... :P



12x nem balansz szerintem... Volt ugyanez 12 győzelemmel is, az jól esett ( :evil: ), de az se normális...

itt a balanszod tessék :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #51764 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez mi?????????????????????????????????? :side: :pinch: :side: :pinch: :side:







Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51767 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

geotigris9 írta: Ez mi?????????????????????????????????? :side: :pinch: :side: :pinch: :side:








vonatoznak :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: geotigris9

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51768 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Inkább az a kérdés, h miért vagy CVvel leghátul egyedül? :evil: :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: geotigris9, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51771 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
MI a franc van?! 2 napja shinonomeval nem tudok 30k torp sebzést bevinni 1 csata alatt? Hogy? Ma meg 2 meccs alatt nem lett meg, már ágyúznom kellett, hogy legyen sebzésem....



Meg 3 bukta, 1 győzelem, csodás start MEGINT, aztán meg ez, mikor mentem volna shimakazeval, most várok, hogy véget érjen a csata inkább, de már most mínuszos a kör....

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.494 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.