Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Konténer nyitás

Több
6 éve 4 hónapja #48068 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Én is vettem 5 darab nagy (huge) konténert, illetve aktiváltam az ajándékokat...szerintem szuper konténerek terén sosem voltam szerencsés,relatíve szerintem keveset kapok,de most belecsapott a WG a lecsóba nálam: Hood, Gallant, Duca D'Aosta... :woohoo:
És most jön a de...tudom bekaphatom... én csak egy Kamikaze-t szerettem volna kapni...odaadnám ezt a 3-at a kis japó gyilkos rombolóért...de azért örülök,sosem nyitottam még konténerből hajót...szóval befogom... :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri, Mcarthur73, Rallyefan81, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48071 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Nem akarok véletlenül se ünneprontó lenni, de ez nekem kezd egyáltalán nem tetszeni, hogy az anno "limitált hozzáférésű" hajókat előszedik és elkezdik osztogatni/árulni... :unsure:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: AtuqShaman, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48076 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Benne van az is ebben, hogy tényleg akkor szét volt minden "limited time"ozva... De ha valaki csak fél éve hallott először a játékról meg vágyakozzon mindörökké?
Én ezt valahogy úgy limitálnám, hogy az open bétások nagyobb pakkból kapnának, mint az egy éve játszók, vagy valami, de egy év múlva benne lenne az ünnepi kalapban az egy éveseknek is az ami most elérhető veteránoknak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48077 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Láda nyitás

ledgeri írta: Benne van az is ebben, hogy tényleg akkor szét volt minden "limited time"ozva... De ha valaki csak fél éve hallott először a játékról meg vágyakozzon mindörökké?
Én ezt valahogy úgy limitálnám, hogy az open bétások nagyobb pakkból kapnának, mint az egy éve játszók, vagy valami, de egy év múlva benne lenne az ünnepi kalapban az egy éveseknek is az ami most elérhető veteránoknak...


Részben aláírom ezt is... DE.. ha valaki teljesített X feltételt, kifizetett Y összeget valamiért, amit szeretett volna, és megvolt az a "privilégiuma", hogy viszonylag kevés ugyan olyan hajóval fusson össze (még ha nem is feltétlen OP hajóról beszélünk), és ezt elveszik tőle... hááát részemről egyáltalán nem OK.
Egyáltalán nem jön be, hogy "bárki" (pejoratív felhang nélkül) pl. szembe jöjjön egy Hood- al.
Valóban van aki lemaradt róla, vagy másról, de lesz még limitált hozzáférésű hajó, majd szerezze meg azt, ha képességei/ideje/pénztárcája engedi.
Szerintem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48081 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Oh, a karácsonyi ládás kód 2 konténert adott ,vagy mindenki kapott egyet alapból?





napi 3 láda meg szokásos, 1 free xp-s, 1 festés, 1 zászlós

honnan a francból van 122k free xp-m :blink:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #48082 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Kíváncsi voltam a kedvenc videósomra Strangers123-ra. Ő se nyitott 10-ből semmi értékest, 1000 arany volt a csúcs.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hónapja Benign_Wolf33 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.305 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.