Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Konténer nyitás

Több
6 éve 7 hónapja #43945 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Yamato csatáért kapott:
Hát....



Lehet még megveszem Zaot az egész előtt, hátha (498 ládanyitásnál tartok csak, de elég ritka a super, meg mikor dublont nyitottam, 2x, mindkétszer pedig csak 1k.....)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43952 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Láda nyitás
azt hittem legalabb most jobban adakozik a szerencs kontenerrel a wg, hat nem :silly:
4 zaszlo per kontener

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43961 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Pocoknak további kellemes matyizást kívánok! (no offence, just joke) :silly: Emlékszem nemrég a WG azt mondta, hogy gyakoribbak lesznek a szuperek. Nem hittem, hogy amiatt mondját ezt, mert mission-ökön kívül nem lehet hozzájuk jutni. Én egyet szereztem az elmúlt 3-4 hónapban küldetésen kívül, ami a régi rendszer szerinti 1,5 havonta 1-hez képest vicc.. A bennük levő dolgokról ne is nagyon beszéljünk. Yamamoton szereztem 14 nap prémiumot, amúgy az előtte levő 5-6 konténer amiből 4 missiön-ös mind zászló vagy modul volt. Azelőttiek mind modulosak voltak. Tehát mondhatjuk azt, hogy idén még normális nyeremény nem nagyon jött össze. Persze értem, hogy ingyenes, meg hasznos is, csak sokszor kicsit felhúz a dolog, hogy van aki kéthetente kap "nomális" dolgokat, más meg még nem is kapott szupert csak talán kettőt. És én még talán a szerencsésebb oldalon is vagyok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43970 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Nekem eddig talán a legnormálisabb ládám a 2 1k-s dublon mellett a Gallant nyitás volt az eventes ládából. Csak egy gondom van: nem igazán játszok IJN DD-n kívül más dd-vel :D

Tényleg zavaró, mikor fogyócikk időtartam növelőt kap az ember, de olyan fajtát, amit nem is tud használni (pl kaptam egy radarosat, mikor egy darab radarral rendelkező hajóm sincs, ilt se lesz a közeljövőben). Zászlók terén is van olyan aminek az ember tud örülni, és aminek nem (ramolós zászlónak most se látom értelmét, marha ritkán ramolok/ramolnak le (legutóbb akizuki belehalt, mikor ibukival mentem :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43979 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Zaoval első csata és a konténere.....



Hát.... Ez még a jobbik esett? :unsure:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 7 hónapja #43996 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Láda nyitás
A szülinapi konténerek...









Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.297 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.