Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
6 éve 3 hónapja #48595 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ezt már írtam korábban, ha épp nincs más célpont akkor van értelme, de amúgy nagyon sok szerencse kell egy ilyen lövéshez. Inkább a HE-spam ami működik így, az első találat tán már lehet kicsit pontosítani. Csodát persze attól se kell várni, nem hiszem hogy komolyan befolyásolná a játékmenetet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #48596 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egyébként nem nehéz vele eltalálni dolgokat. Itt éppen láttam ahogy lelassít a Kutuzov, megvártam míg elkezd lőni és a térképen megnéztem a távolságot. Tény, hogy az ilyen találat ritka, de sokszor van 5-10 ezres találat ilyen helyzetekbe.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48597 Írta: Phaser
Phaser válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ezzel csak akkor lehet bárkit is eltalálni, ha az illető mozdulatlan. Hiába célzol az utolsó poziciójára mandjuk egy füstben rejtőző hajónak, azt csak akkor találod el ha van olyan hülye, és egy helyben áll. Ha meg mozdulatlanul áll és ugy lő akkor meg a torkolattűzre célozva is eltalálod. Szóval ez a mod igazából nem befolyásol semmit. A füstből lövő hajók általában folyamatosan mozognak ugyhogy azok ellen ez semmit nem ér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48598 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta: Szóval van az a mod az Aslain modpackben, ami jelzi a minimapon, hogy hova célzol.


Érdekes, hogy ez nem tiltott :D

Ja, hogy pont az a mozzanat van egy pillanatban a minimapzoommal, amikor tüzel a cruiser... ohh, talán én is azután lövök...

Ha lenne finomabb beosztás a minimap körökkel, akkor nem lenne hú de nagy kaland pontba lőni ha tudod, mikor kell, és hova..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48599 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
Itt van minimap zoom nélkül is, bár nem értem mit változtat a dolgon. Nagy távolságból nem tudod pontosan megbecsülni, hogy milyen messze kell lőnöd. A minimapon megnéztem a távolságot az x-el, a torkolat tűzzel pedig, hogy mennyire mozgott előre vagy hátra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48600 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Yep, akkor Yamato kék, Musashi lesz a piros csíkos. Harekazera meg újabb festés? Max az OVA-ban látott Harekaze lehetne (spoiler?)


Hm, vajon bekerül majd egyszer a 3. Yamato-osztáéyú hajó? (Shinano, cv lett belőle, első útján egy sub kilőtte....) 4. hajót meg építkezés elején leállították és szétbontották.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.332 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.