Japán rombolók

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49901 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Japán rombolók
IFHE kötelező rá, mivel nélküle a csatahajók felépítményét sem tudod sebezni (ahogy írtad) és a nagyobb szintű DD-ket sem. Ha meglesz rá a skill, akkor a rombolókat is darálni fogod.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49905 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Japán rombolók
IFHE az Akatsuki 127mm-es ágyújára? Mi ellen? 21mm-es a HE átütése alapból, IFHE-vel meg 27mm lesz. 21 és 27mm közötti páncél nagyon ritka, asszem csak pár csatahajó fedélzetén fordul elő, ilyen vastag felépítmény tudtommal semmin nincs. Szóval ezért 4 skillpontot adni egy rombolón... de szerintem te az Akizukira gondoltál, annak 100mm-es ágyúja van, azon tényleg kell. Az Akatsuki meg amúgy is torpedóra van kihegyezve, felejtsd el az ágyút. Addig jó neked amíg nem tudják merre ólálkodsz.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja BAGETT által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49907 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Tisztázzátok, mert nekem is van Akizukim :) (az új ág, ami 8-asnál véget ér), és pont az IFHE-re gyűjtök. Nekem amúgy nagyon tetszik, csak én is a sebzéssel nem vagyok megelégedve. Főleg rombolók ellen kellene, mert a tűzgyorsaság/csövek száma király, csak kicsit sebeznek, nem tudom, oda számít-e valamit. BB-k ellen úgyis főleg gyújtogatásra használom, a lövedékesőből előbb-utóbb gyújt még az alacsony % ellenére is. Először azt gondoltam, hogy torpedózni ritkán fogok vele, de a töltésgyorsító fogyóval gyakorlatilag 2x4 torpedót lehet vele lőni amíg van belőle. Ha az ember kimaxolja a lőtávot/rejtőzést, beteg dolog sül ki belőle, 15km-re ellő, 5.8 körüli észleléssel :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49908 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
IFHE japán dd-knél csak Akizukira és Harekaze B testére kell. A 10cm-es lövegeknek nem túl jó az átütésük, ezért kell a skill. Akizukival IFHE nélkül próbáltam rombolót HE-vel sebezni, nem ütötte át párszor :blink: IFHE-vel viszont már elég kellemes, csak a gyújtás csökken egy kicsit.

Akatsukira szerintem nem szükséges, elsődlegesen rombolók ellen fogsz harcolni, azok ellen elégnek kéne lennie. Én a régi rendszerben jutottam el t8-ig, de elég volt a pen. Nem lehet hogy nem a felépítményt találtad el és ezért nem ütött át?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49910 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Hasogatjátok a szőrszálakat :lol: , szóval Akizukiról van szó, a gunplatform japán DDről... :)


Lőtáv álca meg IFHE együtt 12 pont, kell még 6 pont előttük, az 18 pont, nem könnyű azt összehozni...
3 pontosból inkább tűzgyujtás, inkább Basic FT, v inkább Superintendent?
amugy azon a 15 km távon tud még sebezni BBt? Egyebet ugyebár már nem lehet eltalálni...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49912 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Japán rombolók

leopardusz írta: Hasogatjátok a szőrszálakat :lol: , szóval Akizukiról van szó, a gunplatform japán DDről... :)


Lőtáv álca meg IFHE együtt 12 pont, kell még 6 pont előttük, az 18 pont, nem könnyű azt összehozni...
3 pontosból inkább tűzgyujtás, inkább Basic FT, v inkább Superintendent?
amugy azon a 15 km távon tud még sebezni BBt? Egyebet ugyebár már nem lehet eltalálni...


egyet értek az előttem szólóval. az akizukival nem bb-t kell ágyúzni hanem az ellen rombikat agyonverni és aztán gyújtogatni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.259 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.