Japán cirkálók

Több
7 éve 1 hónapja #36907 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

GaiusHun írta: Zao bakker, kellesz nekem


Zao... több cső, kevesebb toronyból, meg páncél. lehet, hogy csak annak érzem, vagy csak messzebbről lövöldözöm vele, de kimondottan durvának érzem a páncélját...

és ha szorul a hurok, abbahagyja, és lelép hiába rágom 10-11km-ről a szám szélét bármi mással...

kimondottan zavaró kis jószág :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37374 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ibuki kapitánynál érdemes újrapontozni a skilleket a mostani patch után, vagy jó a mostani rendszer is? (ugye eddig nindzsa ca volt a skillekkel elsősorban)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37375 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Grievous írta: Ibuki kapitánynál érdemes újrapontozni a skilleket a mostani patch után, vagy jó a mostani rendszer is? (ugye eddig nindzsa ca volt a skillekkel elsősorban)


szerintem nincs értelme átskillezni, ha arra gondolsz, hogy az álcát leveszed róla, én a japánokkal nagyon kevés olyan szituáciot találtam magamnak, ahol érdemes lett volna 17-18km-ről lövöldözni a láthatatlanság miatt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37376 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ok, akkor hagyom úgy ahogy van, habár valahogy nincs kedvem menni vele Zaoért (100k xp van rajta most). Igaz, most volt 2 hónap szünetem, csak ezzel a nindzsa ca lét elvététől kicsit nehézkesebb lett a dolog.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37377 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Grievous írta: Ok, akkor hagyom úgy ahogy van, habár valahogy nincs kedvem menni vele Zaoért (100k xp van rajta most). Igaz, most volt 2 hónap szünetem, csak ezzel a nindzsa ca lét elvététől kicsit nehézkesebb lett a dolog.


Atago se láthatatlan :) eleve sok a sziget, kevés a nyílt víz, és hiába vagy profi, 17km-ről nehéz komoly kárt csinálni. viszont ha odalopakodsz, 12km-ről a lövéseid 90%-a találni fog, aztán mikor rád figyelnének, odébbálsz. sokkal hatékonyabbnak gondolom mint a messziről pruntyogok, oszt néha lesz valami dolgot... bár tolató Yamatora szépen működött a távoli loves is

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete - 7 éve 3 hete #37378 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ffélig ide talál a kérdésem :P , szerintetek az Ibuki a jobb 9es CA, vagy Roon? ;)
Melyik a jobb, élvezetesebb jáccani, hatékonyabb, melyiket lenne érdemesebb előbb megvenni, ha összegyűlne a pénz rá, ezért érdekelne :dry:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hete leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.284 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.