Japán cirkálók

Több
7 éve 2 hete #37815 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ez a Furutaka valami okádék, mennyire rossz... mivel a többi japán cirkáló is ilyen, ezért a többi is hasonlóan ratyi lesz vagy azok valamilyen fura módon javulnak valamelyest?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37816 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Shogun írta: Ez a Furutaka valami okádék, mennyire rossz... mivel a többi japán cirkáló is ilyen, ezért a többi is hasonlóan ratyi lesz vagy azok valamilyen fura módon javulnak valamelyest?

Javulnak bizony.. Nézz be az örömködőbe,az előbb tetten fel a Zao-t.De már a többi is jobb lesz a Furunál.Minden ágon vannak ratyik szerintem,ezeken túl kell lépni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shogun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37833 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Shogun írta: Ez a Furutaka valami okádék, mennyire rossz... mivel a többi japán cirkáló is ilyen, ezért a többi is hasonlóan ratyi lesz vagy azok valamilyen fura módon javulnak valamelyest?


a Furu, az rettenetesen xar hajó volt. legendásan xar.meg németben a Karlsruhe. :)

én még vele toltam, és hatalmas megkönnyebülés volt az Aoba, ugyanakkor a rossz hír, hogy buffolták.
én nem játszottam a buffolt verzióval, de most ahogyan a paramétereit nézegetem nem látom rossznak.

36 fokkal fordul a torony, ez japán betegség, kell az expert marksman. 12km spot távolság, nagyon jót tesz neki az álca skill, azzal lemegy 11 alá, de a 12-vel se mondanám tier5-ben katasztrófának.
az Aoba/Myoko ágyúit kapja, 6*1 helyett 3*2-s verzióban, azok meg nagyon jó kis ágyúk.

ha oldalt áll, akkor tutira citadellát tol neki minden, de valójában nincs olyan cirkáló, meg BB se igazán, aki bírná oldalról :)

34,5 csomót tud, gyorsabb azon a szinten mindenkinél, nincs 6 sec a rudder time, +10km-s torpedók.

a paraméterei alapján kimondottan erősnek tűnik, pontosan mi a problémád vele ?

japánoknak pontosak az ágyúi, nem szigetek közt kell velük tolatgatni, arra nem valók.
full gázon 12-14km-ről HE-vel csipegetni, ha valaki nagyon oldalt áll, akkor AP, amugy meg "incoming fire alert"-l elkanyarodni a válasz elől. működnie kell...

ui, reméllem nem stock a hajó, mert stock hajót kár ekézni, pláne ilyen erősen :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, SgtBala, Shogun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37834 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

vonKurz írta:

Shogun írta: Ez a Furutaka valami okádék, mennyire rossz... mivel a többi japán cirkáló is ilyen, ezért a többi is hasonlóan ratyi lesz vagy azok valamilyen fura módon javulnak valamelyest?


a Furu, az rettenetesen xar hajó volt. legendásan xar.meg németben a Karlsruhe. :)

én még vele toltam, és hatalmas megkönnyebülés volt az Aoba, ugyanakkor a rossz hír, hogy buffolták.
én nem játszottam a buffolt verzióval, de most ahogyan a paramétereit nézegetem nem látom rossznak.

36 fokkal fordul a torony, ez japán betegség, kell az expert marksman. 12km spot távolság, nagyon jót tesz neki az álca skill, azzal lemegy 11 alá, de a 12-vel se mondanám tier5-ben katasztrófának.
az Aoba/Myoko ágyúit kapja, 6*1 helyett 3*2-s verzióban, azok meg nagyon jó kis ágyúk.

ha oldalt áll, akkor tutira citadellát tol neki minden, de valójában nincs olyan cirkáló, meg BB se igazán, aki bírná oldalról :)

34,5 csomót tud, gyorsabb azon a szinten mindenkinél, nincs 6 sec a rudder time, +10km-s torpedók.

a paraméterei alapján kimondottan erősnek tűnik, pontosan mi a problémád vele ?

japánoknak pontosak az ágyúi, nem szigetek közt kell velük tolatgatni, arra nem valók.
full gázon 12-14km-ről HE-vel csipegetni, ha valaki nagyon oldalt áll, akkor AP, amugy meg "incoming fire alert"-l elkanyarodni a válasz elől. működnie kell...

ui, reméllem nem stock a hajó, mert stock hajót kár ekézni, pláne ilyen erősen :)



Eddigi legjobb cirkálós kanyarom a Furuval volt (Igaz még februárban :D ) Ha minden megvan rajta egészen jó véleményem szerint.


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37835 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

vonKurz írta:

Shogun írta: Ez a Furutaka valami okádék, mennyire rossz... mivel a többi japán cirkáló is ilyen, ezért a többi is hasonlóan ratyi lesz vagy azok valamilyen fura módon javulnak valamelyest?


a Furu, az rettenetesen xar hajó volt. legendásan xar.meg németben a Karlsruhe. :)

én még vele toltam, és hatalmas megkönnyebülés volt az Aoba, ugyanakkor a rossz hír, hogy buffolták.
én nem játszottam a buffolt verzióval, de most ahogyan a paramétereit nézegetem nem látom rossznak.

36 fokkal fordul a torony, ez japán betegség, kell az expert marksman. 12km spot távolság, nagyon jót tesz neki az álca skill, azzal lemegy 11 alá, de a 12-vel se mondanám tier5-ben katasztrófának.
az Aoba/Myoko ágyúit kapja, 6*1 helyett 3*2-s verzióban, azok meg nagyon jó kis ágyúk.

ha oldalt áll, akkor tutira citadellát tol neki minden, de valójában nincs olyan cirkáló, meg BB se igazán, aki bírná oldalról :)

34,5 csomót tud, gyorsabb azon a szinten mindenkinél, nincs 6 sec a rudder time, +10km-s torpedók.

a paraméterei alapján kimondottan erősnek tűnik, pontosan mi a problémád vele ?

japánoknak pontosak az ágyúi, nem szigetek közt kell velük tolatgatni, arra nem valók.
full gázon 12-14km-ről HE-vel csipegetni, ha valaki nagyon oldalt áll, akkor AP, amugy meg "incoming fire alert"-l elkanyarodni a válasz elől. működnie kell...

ui, reméllem nem stock a hajó, mert stock hajót kár ekézni, pláne ilyen erősen :)



Nem stock, hanem még nincs (nem volt) megszokva :P

Fura, hogy 15 sec a töltés, de ahogy egyre több meccsem van vele, egyre inkább megtetszik. A repesz jól sebez és gyújt, az AP üt, csak jól találja el a másikat, a torpik meg viccesek a 10km táv miatt. Noobkodok még rendesen, de próbálkozok egyre agresszívebben játszani és van amikor bejön.

Leginkább azért nem tetszett a hajó elsőre, mert a Kuma után nagyon éles a váltás és ez megzavart. A Kuma viszont valami überállat, 54k-t toltam ki vele átlagban az alatt a 17 meccs alatt amíg mentem vele és ugyanazt a játékost akartam erőltetni a Furutakával is, csak ugye nem működött...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37840 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Shogun írta:
Nem stock, hanem még nincs (nem volt) megszokva :P

Fura, hogy 15 sec a töltés, de ahogy egyre több meccsem van vele, egyre inkább megtetszik. A repesz jól sebez és gyújt, az AP üt, csak jól találja el a másikat, a torpik meg viccesek a 10km táv miatt. Noobkodok még rendesen, de próbálkozok egyre agresszívebben játszani és van amikor bejön.


a cirkáló az kísérő hajó alapvetően.
amíg a BB-t lövik, addig ő is lő, amint ráfigyelnek, megpróbáll lelépni, akár ugy, hogy beszünteti a tüzelést, és 20 másodperc múlva eltűnik.
ehhez következők kellenek, messziről pontos ágyúk, hogy meg tudjál lépni, ne közelharcolni kelljen, illetve jó álca. tulajdonképpen a közelt is az álca határozza meg :)

mégegyszer, anélkül, hogy játszottam volna ezzel a Furuval, szerintem jól egyforma az összes, most már nem 6-tól tizig, hanem 5-től tízig. hasonló játékstílus, hasonló paraméterek. egyre jobb lesz majd, egyre jobb álcával, egyre pontosabb ágyúval, a lőtáv is felmegy 16km környékére.

ami marad, hogy a torpedókat (az Atago kivételével) hátrafele lövik, a Zao vicces ebből a szempontból, de lényegében nála is csak közelharcra való, a közelharc meg 1,5km-t jelent.(Atago előre is lő, vele lehet lerohanni is)

nagyon tipikus japán cirkálós hiba, hogy a 10km-s torpedókra hagyatkozva, 5-8km távolságból befordul oldalra, aztán próbálkoznak. sok citadella a vége, de ilyen távolságból nincs akit el lehet találni.

viszont menekülés közben nagyon jól tud jönni, akár 11-12km-ről kilőni hátrafele őket, amíg megy a torpedó, addig közeledik a páciens, így elég lehet a 10km.
hátsó tornyokból folyamatos tűz alatt tartani, és 1% esély sincs rá, hogy eltalálja a torpedó, viszont észreveszi őket, bepánikol, próbál kitérni, és ezalatt be lehet vinni néhány tiszta találatot+ lelassulnak tőle, érdemi előnyt lehet szerezni közben...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, leopardusz, Shogun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.265 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.