Amerikai cirkálók

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53820 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

BAGETT írta: Dallast, Helenát próbálta valaki? milyenek a régi Cleveland-hez képest?

Bár nekem az amerikai cirkálóág szétválasztása előtt megvolt a a Cleveland, tehát a CL ágon folytathatom a tier 8-as Cleve-től, de gondoltam,hogy a Dallas+Helena-t is "végigjátszom". Jelenleg még csak a Dallas van meg, persze mivel könnyű cirkáló, elég papír, meglőhető sérülékeny,de jó kis szemtelenkedő, gyújtogató cirkáló, eddig csípem. :) Lehet vele jókat menni... ;)








Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja llw99 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BAGETT

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53830 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

llw99 írta:

BAGETT írta: Dallast, Helenát próbálta valaki? milyenek a régi Cleveland-hez képest?

Bár nekem az amerikai cirkálóág szétválasztása előtt megvolt a a Cleveland, tehát a CL ágon folytathatom a tier 8-as Cleve-től, de gondoltam,hogy a Dallas+Helena-t is "végigjátszom". Jelenleg még csak a Dallas van meg, persze mivel könnyű cirkáló, elég papír, meglőhető sérülékeny,de jó kis szemtelenkedő, gyújtogató cirkáló, eddig csípem. :) Lehet vele jókat menni... ;)










Köszi. És a Helena valakinél esetleg? Az így ránézésre jobban passzolna, de inkább egy Cleveland-utód kellene tier6-ban...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53837 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Hát csak PT, de jól esett:




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53853 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Első kör DM-mel randomban



Azt hittem a Hinde torpedóit sikerül kikerülnöm, egyet viszont bekaptam és előtte volt egy javításom, mert dupla gyújtást adott...
Massachusetts-tól kaptam 13k sebzést még az elején, aztán hinde párbaj után a torphit+süllyedés miatt 25k hp még elment, 2 hp javításom volt talán.
Érdekes lesz így, remélem csak pár kört kell még mennem vele, hogy megszokjam. Kéne pár küldihez amcsi t10-es CA Xd
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53854 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Jó lesz az, rá kell érezni, és jól fog teljesíteni:







Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53859 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Azt szeretném kérdezni, hogy aki már játszotta Buffaloval, az melyik felszerelést ajánlja az utolsó helyre?
Egy tesztelő a főfegyverzet töltésgyorsítóját ajánlotta egy fórumon, gondolom expert marksman képességgel szóba jöhet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.320 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.