Amerikai cirkálók

Több
5 éve 10 hónapja #53485 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Köszi
Alap hajótesttel van alapból, lőtávot ki free xp-ztem (flamu is említette, hogy halál alap lőtával játszani, ahogy rémlik)
Moduloknál meg, álca, AA range növelő, fordulást segítő, maradék szokásos, mert radar időtartam növelő csak t9-től van, AA bosst időnövelő meg nemtom mennyire fontos, mikor alig van CV meccsenként.

Skillezés meg sajna szegényes, mert az ingyen kapott 8 pontosat raktam fel: priority target, adrenalin rush, 3. sorból most nem rémlik, de a +1 fgyócikket adót választottam, a gyújtós skill 2.-nak lenne jó, ha kellene



Gyújtás: meh, akkor rng szórakozott velem, tegnapelőtt volt egy hasonló meccsem, ahol alig gyújtott az egyik hajnál (ennél?) 150 találatig (volt 3 gyújtás), aztán következő 10-re beadott ötöt Xd
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53488 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Úgy tűnik tévedtem, mégis AA boost időtartam növelőt raktam fel Xd



Na, commander free xp-ből kihúztam rá 1,5 pontot, és ráraktam egy IFHE-t, hogy legalább sebezni tudjak (álca lehet jobb lett volna, mert 10.4-es álcával mindenki felspotol míg a radarommal nem tudok visszaspotolni), de sebzés az legalább ad xp-t

2 kör, 2x t6-ban, de meh, első kör pocsék volt, nem figyeltem arra, hogy fusou rám céloz, így odalett a hp-m és meg is haltam...



Aztán a kövi, elfogyott az ellen pontja :dry: RIche oldalát 5-7km-ről picit megpiszkáltam AP-val, 3-4k sebzések. Aztán Aobat is megkínáltam, 1 citadellát kapott csak, de jó hogy van hydroja, kispotoltam a torpedóit





Nem sok sebzés, de a lőtáv csak ennyit ad, de olyan lassúak a lövedékek és akkora pályát írnak le, hogy nem is lehet vele annyira rendesen célozni... (1366-os képernyőnél macerára, mert a célkereszt vége kilóg a képről, vagyis 15-ig látom, a 20-ig a maradék kilóg, ami pont kellene, és nem szeretek -1 max zoomnál játszani(max zoomot használok az esetek 98%-ában))
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53491 Írta: Gizmo
Gizmo válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Na közben B hullal, AA boostal az MM betolt egy tier 9-es, 2 carrieres csatába! Be írtam a chatre, hogy AA bost van a Cleveln, és volt annyi esze a két carrisünknek, hogy együtt mozogjon én meg lekövettem őket 2-3km távolságból!
:)
Naaaggggyon élveztem! :woohoo:

39 repcsi, 5 felderített hajó, 3 buggyantás(2 DD, 1 cirok), 91k sebzés, és túléltem....valami brutális a légvédelme ki combozva ennek a hajónak!

De ahogy Grievous írod kurva kevés a carrieres csata. Lehet ezért?!



Most már csak azt mondjátok meg, hogxy nekem miért nincs replay mappám?
Mert nem találom ott ahol a WoT-nak is van.... :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53493 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Gondolom ezért is, csak ha nem egy AA-s hajóra megy rá egy prém t8 AP dive bomberrel, vagy t9-10-es akkor meg a célpont sokat nem tud csinálni... (jó, AP bombák ellen pár hajó van veszélyben, de ők nagyon)


Alapból nincs replay mappa, nézted a beállítását? (ki kell egészíteni az egyik fájl pár sorral/átírni
www.wows.hu/index.php/faq/item/44-replay...k-sajat-felelossegre
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53495 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Egyszerűbb ha felrakod az aslain-t, ha csak a replay-t pipálod be akkor csak azt rakja fel. A többi mododat békén hagyja ha megkéred rá, de amúgy van benne pár jó a replay-en kívül.

aslain.com/index.php?/topic/2020-0751-as...er-wpicture-preview/
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53529 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Cleveland :P Kezdünk újra összeszokni,már csak a régi kapitányt kell visszaraknom rá és átképezni mert az még légvédelemre volt kigyúrva annak idején.Még annyi hogy simán nyerhető lett volna,ha a csatahajóink nem sziget mögött bujkálnak ha nem megnyomják a bázisfoglalást,de mert volt ott egy Cleveland így nem mertek bemenni :angry:


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.293 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.