Amerikai cirkálók

Több
6 éve 5 hónapja #46943 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Nekem is csak a lőtávjával volt igazából bajom,bár a NO-é se hatalmas de érezhető a különbség ;)
A radar meg óriási segítség ha rombira kell vadászni,cap-et védeni,foglalni ellenük.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46944 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Azért az ág bontásnál kíváncsi leszek a Cleveland kap-e valami buffot,gondolok itt esetleges lőtáv növelésre,láthatóság csökkentésre.Mert az egyik igen rövid,a másik meg igen nagy :sick:
Mert 8tierben ha így marad sokat nem fog érni :( szerintem :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 5 hónapja #46947 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Jaszon írta: Azért az ág bontásnál kíváncsi leszek a Cleveland kap-e valami buffot,gondolok itt esetleges lőtáv növelésre,láthatóság csökkentésre.Mert az egyik igen rövid,a másik meg igen nagy :sick:
Mert 8tierben ha így marad sokat nem fog érni :( szerintem :whistle:


Pont ezen agyaltam pár napja. Mert amikor T8-ba került vele az ember, azzal még valahogy el lehetett lenni (bár nagyon óvatosan kellett úszkálni a nagyvasak között) De ha most feldobhat T10-be, akkor változatlan képességek mellett igazából semmire nem lesz jó. Max egy kis gyújtogatásra, de ilyen magas tier-ben még azt is keveset tud majd összehozni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46948 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Ezért gondoltam arra hogy esetleg buffot kap :) Mert még AA támogatást se nagyon fog tudni adni Xtierben.Ha meg sokat piszkálom a"nagyokat"hamar vége a meccsnek :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46949 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Biztos hogy átalakítják, a japánok és a szovjet hajók is elég nagy változást kaptak, pl Fubuki t8-ból lekerült t6-ba, mi történt a hp csökkentésen kívül? Torpedó hatótáv 10km-ről levitték 8km-re vagy mennyire (vagy csak shinonome szenved 8km-es torpedókkal?)

Habár kérdés, hogy lőtávnál tartják-e a viszonylag kis távot, és ebben hasonlítani fognak a japán cirkálókhoz.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46950 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Hát a Mogami lőtávja 15.7km de visszont upgrade-l 203mm löveg van rajta ha nem tévedek :whistle: ami azért ütősebb mint 152mm ;) plusz torpedó és jobb álca.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.269 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.