Amerikai cirkálók

Több
6 éve 1 hónapja #51779 Írta: kepernyos
kepernyos válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

nwa5000 írta: Baltimore ezzel a csatával kifejlesztve.
A Baltit még nem veszem meg, mert nyenyi penyáz. Viszont az a 14,4 km-es alap lőtáv az mi? Vicc vagy trollkodik a wg?


Nem, az amerikai cirkálóknál ez határozottan probléma. Fejleszd ki a modult, és rakd fel a lőtávnövelőt, úgy kapsz egy tisztességes 18,4 km-t. Igaz, abból a távolságból csak csatahajókat tudsz eltalálni...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51780 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Nekem alap felszereltséggel van meg. Mentem pár kört vele és nagyon gyatrán teljesítettem vele. Az ág variálás biztosan változtat majd rajta. Gyakorolni kéne vele... Majd, ha eljutok odáig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51784 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Baltival kapcsolatban tudom mondani, hogy nagyon nem magányos hajó. Modulok nélkül legjobb köröm akkor volt, mikor szigetről szigetre, DD-k felvezetése mellett sunyulva radaroztam az ellen, és lőttem úgy, hogy nem láttak... Kb 5 körrel azután meg miután meglett rá minden, jobb lett, de még mindig kevés dolok ellen 1v1.., és talán csak DD-k ellen 1vtöbb..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51786 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

kepernyos írta:

nwa5000 írta: Baltimore ezzel a csatával kifejlesztve.
A Baltit még nem veszem meg, mert nyenyi penyáz. Viszont az a 14,4 km-es alap lőtáv az mi? Vicc vagy trollkodik a wg?


Nem, az amerikai cirkálóknál ez határozottan probléma. Fejleszd ki a modult, és rakd fel a lőtávnövelőt, úgy kapsz egy tisztességes 18,4 km-t. Igaz, abból a távolságból csak csatahajókat tudsz eltalálni...


a Baltival én rettenetesen megkínlódtam, valahol ha visszaolvasnák meg is lehetne találni azt a hozzászólásomat, hogy "majdnem egyedül elsüllyesztettem egy Izumot. sima ügy volt, lőtem 10 percen keresztul, - 15k hp. nekimentem, 40k hp. a maradék 30-40k-t meg meghagytam a velem utazó Iowanak..."

szóval nem gyors, nem páncélozott, és ágyú sincs rajt. azóta sokat buffoltak rajt, most kb azt a buffot veszik el tőle.

az utolsó 10 meccsen viszont megtáltosodott, annyira jó lett, hogy majdnem megtartottam.
kellett másik hajóra a lőtávnövelő, aztán erre jobb híján egy tartalék tűzgyorsítót tettem :) és csoda tortént...

azt tom javasolni, hogy ahogyan a Khabarovsk nem romboló, a Minotarur/DesMoines/Baltimore, meg nem cirkálo, pontosabban nem lehet ugy játszani veluk, mint egy átlagos japán/francia/német cirkálóval. az NO határeset, nem pontos az ágyúja, de lehet vele élni,
a Baltinak már sokkal rosszabb, talán csak azért, mert elvi lehetőség van a 18km-s lövésre, (ugrásszerűen javulna az átlag teljesítmény szerintem, ha nem lehetne rátenni a lőtávnövelőt :)
és elég lassu ahhoz, hogy 13-14km-ről csúnyán eltalálják...
Baltinak a radar a lényege, menj oda a sziget mellé, radarozd be a foglaló rombolót, de ugy használd a radart, hogy egyedul nem vagy képes agyonlőni, mindig legyen mögötted sok sok másik hajó, 4-5 lehetőleg.

egy stock hajót egyébként nem szép dolog szidni, 10 skillpont viszont nem nagy durranás mire megvan a kilences hajó, Baltinak kapitánnyal egyebekkel 9,6km a spot távja. és ha a 9,6km spot távot pakolod 14,5-15,5 km lőtáv mellé...

replayswows.com/replay/19392#stats

ez DM ugyan, de az elv nagyjából ugyanez. csak a DM-nek már pusztító tűzereje is van, remekül demonstrálja az utolsó másfél percem, (9perc körül mentem víz alá amugy :))

kihagytam vagy fél évet, és most voltak hibáim, végzetes is lehetett volna már az első is, de csak a második lett az. B) talán ha "profi" vagyok DM-ből, akkor is ugyanúgy elkövetem őket, nagyon nagyon nehéz hajó, majdnem olyan nehéz, mint a Minotaur.

ezt leszámítva meg helyesen értékelve azért mindenki megnézheti, aki felteszi a kérdést, ha 18km-ről egy nagyobb szigetet eltalálni is kihívás egy amerikai cirkálóval, akkor mi a fenére valók a légvédelmen kívul...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51787 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Hát igen Baltimore :) hozzávalók:kell egy csapat + kell egy csapat :P Szeretek vele játszani,de tény hogy egy rombolót nem képes full HP-ról leamortizálni 2 salvóval se.Viszont ha megtalálod a pályán a neki való helyet csúnyát tudd rendezni(csak nem maradj sokáig egy helyben)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51789 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Balti... elég vegyes az értékelése nálam. Majdnem 56% winrate lett vele a végére, de csak 1648 PR ahogy nézem. Magyarul lehet vele segíteni a csapatot, de sebzést kiosztani csak mértékkel. Próbáltam sziget mögül töltésgyorsítóval, de nem nagyon jött be. Lőtáv növelővel messziről kanyarogva, az se jött be. Szóval a csata elején leginkább nem csináltam semmit, elbújtam egy sziget mögé a lőtáv határán és onnan próbáltam eltalálni valamit. Aztán a meccs második felében előmásztam és megint csak próbáltam eltalálni valamit. Addigra rendeződött annyira a helyzet hogy ne kapjak azonnal citadellát és a túlélő DD-k is elbízták magukat. Jelenleg a Cleve az egyetlen az ágon amivel tudok játszani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.247 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.