Amerikai cirkálók

Több
6 éve 1 hónapja #51945 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Mydgard írta: A strategia jonak tunik, de ettol fuggetlenul sem eri meg lecserelni a lotavnovelot a toltesgyorsitora, szerintem.
- szamottevoen nem gyorsit a tuzelesen,
- viszont veszitessz a lotavbol, ami amugy sem sok,
- lassitja a toronyforgast, ami nem szerencses.

chapo990 írta: Szerintem is felesleges tovább csökkenteni a töltésidőt. Hirtelen felbukkanó célpontnál úgyis a toronyforgás a kritikus, azt meg nem éri meg tovább lassítani. 12km-nél meg bőven lehet messzebbre lövöldözni. Az undorító "sziget mögül" taktikával pedig igencsak szépen lehet sorozni a csatahajókat is, szóval azt sem jelenteném ki, hogy bb-re nemigen lövünk vele...


a számottevően nem gyorsít, az 12%.
ha ketten vagyunk egymással szemben, akkor a random kiritikusokat leszámítva, 10-ből 10* fog az nyerni, aki "10 csőből lő" 9-l szemben.

toronyforgást tovább lassítani fájdalmas, ugyanakkor a hajó lassú/tűzerő nagyobb része van elöl, a többihez képest sokkal kevésbé alkalmas az oldalazok full gázon taktikára, gyakran áll a hajó/tolat, és szemből harcol. oda viszont kevésbé kritikus a toronyforgás.

12km folé bőven lehet lőni, 15,6km az alap lőtávod.

egyrészt ha lősz, bármilyen messze, ha lősz, akkor látszol. ha látszol, akkor részben visszalőnek, részben nem jön oda sem repülő, sem DD.
a DM elsődleges funkciója a légvédelem, másodlagos amiben majdnem ennyire jó, a rombolók elleni harc, és harmadlagos az összes többi hajó elleni harc.

szerintem 15,5-18km közötti lőtávban a DM nagyon kevés kárt tud okozni, cserébe több mint 10%-t csökken a tűzereje 15,5km-n bellül,
világítja magát - ezzel kiteszi a válasznak+rengeteget ront a rombolók elleni hatékonyságon.

a 12km már a saját játékstílusom, szerintem így hatékony a DM, de vissza lehet olvasni évekre visszamenőleg, tök jellemző hozzászólás, "úgy játszom a DM-l, mint a Hindivel meg a Zaoval, de nagyon rosszul megy, mit tanácsoltok ? " nos, az én tanácsom az annyi, játszál vele mást.
ha sniperpárbajt játszol egy Moskvával 18km-ről, meg fogod szívni, mert hiába lősz papíron dupla akkorát, az elméleti lőtávolság, meg a hatékony lőtávolság az két teljesen különboző kategória...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51958 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Igen csak nem mindegy, hogy a 12%-ot mihez szamolod, mas ha 10-bol csinal 8.8-at es mas ha 5-bol 4.4-et. Erre irtam, hogy nem erzem akkora elonynek a 0.6 secet ha lassitja a tornyod + lecsokkenti a lotavodat vagy 2 km-rel. HE spamolni jobb esellyel es nagyobb biztonsaggal tudsz beforgatva, fedezekbol, fustbol a nagyobb lotavval, igy eleve plusz sebzest erhetsz el. (Az adatokat talalomra irtam)

De izlesek es pofonok. Nekem ugysem lesz favorit ez a hajo, de mar kihuztam. A papircsonakok nem nekem valok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #51959 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Bedokkoltam a Baltimoréval. :P Még nem mentem vele, majd akkor, ha le ölég pénzem felcicomázni mindenféle hasznos javakkal. :)




Egyébként, tök szép hajó. :love:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hónapja nwa5000 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #51960 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

nwa5000 írta: Bedokkoltam a Baltimoréval...


Nálam azon ritka hajók egyike volt, amin először nem a B testet, hanem a fejlesztett ágyúkat vettem meg. (a gyorsabb töltés miatt - készülve a nagytesóra XD ) Egyébként én bírtam, NO után nagy felüdülés volt. A Des Moines a végén meg egy elmebeteg ladik. B)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hónapja chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51964 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

chapo990 írta:

nwa5000 írta: Bedokkoltam a Baltimoréval...


Nálam azon ritka hajók egyike volt, amin először nem a B testet, hanem a fejlesztett ágyúkat vettem meg. (a gyorsabb töltés miatt - készülve a nagytesóra XD ) Egyébként én bírtam, NO után nagy felüdülés volt. A Des Moines a végén meg egy elmebeteg ladik. B)


Nálam az NO pont olyan volt, mint az asszonyállat. Ha hangulatban volt, kezesbárány a lelkem. Folyt a csata, az NO meg aratott. Úgy éreztem magam, mint 5 sör után, amikor elmemtem brunyálni és csak folyt és folyt, minden megerőltetés nélkül. Egyszetűen imádtam vele játszani, mert minden szögből, minden salvoból találtam, gyújtottam.
Aztán, amikor nem volt kedve a drágának, el nem találtam semmit, ha meg igen, akkor meg sebeztem 960 hp-kat. Vért izzadtam, mire vége lett a csatának és sikerült 20-30 ezer sebzéseket kiosztani. Komolyan, tiszta NC filingem volt vele. Vagy mindent eltalált, vagy semmit.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51966 Írta: Csisz.hu
Csisz.hu válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Óvatosan azért lehet vele jókat meccselni :cheer:


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, vonKurz, Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.265 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.