Amerikai cirkálók

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53133 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Hát nagyon szoknom kell ezt a hajót,a Baltimore lényegesen jobbnak tűnt :unsure: rövid lőtáv lassú töltés(töltésgyorsítóval is)lényegében rosszabb mint az elődje,mint a hogy előttem hozzászóló is írta.Álca távja és a radartávja között több mint 1 km különbség ami igen csak rontja a használhatóságát,hasznosságát mert mire radartávba érnék detect után,tuti lelép a romboló csak a szeretetcsomagjait kerülgethetem :sick: Az AP-ja viszont egész jónak tűnik,így 6-7 csata után,Baltival nem jött össze ennyi citadella egy csatában.


Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja Jaszon által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53134 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
vcsaba kapitány.kérdésem lenne :) Lőtávnövelőt vagy töltésgyorsítót használsz rajta?Kicsit drága mulatság lenne cserélgetni próbálkozás képen :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53135 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Jaszon írta: vcsaba kapitány.kérdésem lenne :) Lőtávnövelőt vagy töltésgyorsítót használsz rajta?Kicsit drága mulatság lenne cserélgetni próbálkozás képen :whistle:


egyik sem
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53143 Írta: Tutyimutyi2
Tutyimutyi2 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Azt szeretném kérdezni hogy hogyan kéne játszanom a cleveland-el?
Sajnos mint tier6-ban itt is jelen van az számomra hogy bármit is látok ami nem DD az nagyobb lőtávval rendelkezik így aztán szarrá lő, hameg elkezdenék menekülni akkor ugye csak elkezd követni és tovvábbra is szarrá lő, plusz nem tudom hogy hogy csinálják de akármikor meglő egy csatahajó mindegy hogy mien irányból talál el instant 15-20k minusz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53146 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Tutyimutyi2 írta: Azt szeretném kérdezni hogy hogyan kéne játszanom a cleveland-el?
Sajnos mint tier6-ban itt is jelen van az számomra hogy bármit is látok ami nem DD az nagyobb lőtávval rendelkezik így aztán szarrá lő, hameg elkezdenék menekülni akkor ugye csak elkezd követni és tovvábbra is szarrá lő, plusz nem tudom hogy hogy csinálják de akármikor meglő egy csatahajó mindegy hogy mien irányból talál el instant 15-20k minusz.

Trutyikám, te legenda! Keresel egy szigetet ami felett el tudsz lőni, és spammeled a HE-t. Ha ez a lehetőség nem adott, akkor a csatahajók mögött teszed ezt, hogy ne téged lőjenek. Ha kell adsz nekik légvédelmet. Ha ez sem adott, akkor 12 km-ről lősz, de közben menekülöre fogod, és manőverezel.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53159 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Mentem egyet az új N.O.-val.kicsit lassan tölt,de pontos és elég mozgékony kis hajó,így lejjebbi tierben.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja Mcarthur73 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.297 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.