Amerikai cirkálók

Több
5 éve 10 hónapja #53222 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Végre hacsak egy körre is, de működött ez a hajó... Pepsit jobban élveztem mint ezt. :S
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53233 Írta: bhaalhun
bhaalhun válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Huhh, hát nem is tudom, nekem a "régi" cleveland jobban kézre állt. Mondjuk az első 8-asom, és lehet szokatlan a t10, eddig csak kétféle (de nem kettő!) eredményem volt vele. Vagy még az óceánt is felgyújtom (ez a ritkább), vagy még eltalálni is alig sikerül valakit.. Olyan "átlagos" köröm még nem volt vele. Mondjuk én csak "koca"kapitánykodom, főleg akkor játszom, ha valami érdekesebb küldi van.

A kapitányt "visszaképeztem", esetleg máshogyan kellene skillezni, hogy t8 lett, mint t6-ban volt? Nincs most megnyitva, de ha jól látom magam előtt, akkor 12-13 pontos a kapitányom benne, 1-2 pont nincs felhasználva, az álcára gyűjtök. Jól teszem? IFHE, adrenalin, gyújtás van rajta, ami (talán) lényeges..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53234 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

bhaalhun írta: A kapitányt "visszaképeztem", esetleg máshogyan kellene skillezni, hogy t8 lett, mint t6-ban volt?


Igen, mindenképp ajánlott az átképzés. Flamu youtube-on elég jól kielemezte a cleveland-et. Ajánlom az új videóját. Ami mindenképp kell:prio target, adrenalin, IFHE, camo expert. 3. szintűnek vagy superintendent VAGY demo expert. Ez így 14 pont. Minden tőled függ hogy mit szeretnél jobban. Játékstílus függő. Ha fontos a + fogyócikk akkor superint., ha nem akkor gyújtás mindenképp a plusz sebzés miatt. Én amég nincs meg a 14 pontos kapitány tartalékolnék, hanyagolnám az IFHE-t, és camo-t tennék fel. IFHE hiányában inkább a gyújtást választanám. Utána 19 felé haladva szintén a stlíusodra van bízva minden.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja VoiceOfTheVoiceless által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, bhaalhun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 10 hónapja #53284 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók







alakul ez mint púpos a prés allat
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53291 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Első próbálkozások ;) A régi kapitányt vissza rakva egész jó kis hajó lesz megint :P

Bár azt nem bánnám nagyon,ha nem rakosgatna 9-10-be folyamatosan :whistle:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53296 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Van valami tipikus U.S. CA és CL kapitányi skill-fa esetleg?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.312 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.