Brit csatahajók

Több
6 éve 3 hónapja #49471 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Brit csatahajók

Mydgard írta: Udv! A GK es a Yamato utan gondolkodom, hogy melyik legyen a kovetkezo T10-es BB, igy otlott fel a Conqueror... Mit lehet tudni errol a hajorol? Mely kaliber, loszerhasznalat, egyeb extrak?


Löveg: Én a kisebb kalibert használom. 4*3 a 4*2 ellen. Dmg és tűzgyújtási esély eltér viszont a nagyobb kaliberrel buksz 4 lövedéket. Szerintem a minimális eltérés nem ellensúlyozza a lövegek számát. Arról nem is beszélve hogy a 457-es löveg nem lövi át a 32mm-es armort mint a yamato(460). Szóval abban sem ad előnyt.

Lőszer: Simán jó az AP és a HE is. Brites op gyújtás megmaradt és az AP is rendben van. Nyilván a legjobb a helyzettől függően váltani de (sajnos/nem sajnos) azzal sem nyúlsz mellé ha csak az egyikkel lősz az egész meccsen.

A "nerf" óta kicsit óvatosabbnak kell lenni a fogyócikk cooldown miatt de ha okosan helyezkedsz nincs baj.

Légvédelem nem rossz. Se modul se zászló nincs nekem rajta. BFT és AFT-vel 98 pont. Nyilván nem egy minotaur de tud lelőni repcsit.

Álca nyilván gusztustalan kicsit. Ami ellensúlyozza azt hogy nem túl kemény a páncélja és kevesebb a hp is. A hp töltés nyilván szintén brites :lol:

Ha röviden kéne jellemeznem azt mondanám hogy egy dagadt lassan lövő cirka egy kis armorral.
Szerintem továbbra is megéri kihúzni.

Nyilván ez egyéni vélemény. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard, Olajuwon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49472 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Brit csatahajók

Olajuwon írta: Nekem nagyon bejött, mindenképpen ajánlom.

Csak HE-t kell lövöldözni vele, brutálisan gyújt, AP max. akkor, ha valamiért közelharcra kerülne sor. Lőtáv (24,3 km) szintén kellemes. Alapból 4x3 419 mm-es ágyúval jön, ami lehet fejleszteni 4x2 457 mm-esre. Nekem az alap kiosztás jobban bejött, mert így több ágyúm van és többet sebzek vele. A 82,9k HP-ja kevesebb a riválisoknál, de a szuper javítójának köszönhetően ez nem lesz gond, sőt, elég troll tud lenni, amikor a sírból visszahealelem magam 50 %-ra. :cheer:
Spotter/fighter nincs, légvédelem papíron jó, gyakorlatban inkább hagyjuk.
Én az álcázásra húztam a moduljait és a kapitányát (így 11 km körül van láthatósága), és hátulról gyújtok mindent, amit érek.


Nem láttam hogy már válaszoltál de ahogy nézem nagyon nem tér el a véleményünk :lol:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49473 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Hm, én KGV-nél gondoltam, hogy megállók, de msot hogy van egy Nelsonom meg egy DoY-om, kicsit elgondolkodtam, érdemes-e tovább menni? Úgy értem Monarch és Lion milyen? Grobe és Izumo valahogy nem volt az igazi anno, habár Grobe a végére kezdett javulni, Lion is szenvedős vagy már kezesebb bárány?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49565 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
A Monarch számomra tragikus volt. Állandóan T10-be dobált vele, ahol mindenkinek én voltam az első számú prédája. 18 km a max lőtávja, úgyhogy muszáj vele közelebb menni, ha bármit is lőni akarsz, de innen meg már szétszednek a Montanak és a Hidenburgok. A légvédelme két fighterrel is kábé semmit nem ért egy T8-10-es CV ellen, ha volt hordozó, az azonnal engem támadt. A camo-ja hiába jó (ha jól emlékszem 11 km körüli), mivel 15 km körül hajókáztam az ellen BB-itől, gyakran voltam spot alatt. De egy jó játékos kezében ettől még biztosan halálos fegyver. :cheer:

A Lion viszont nagyon tetszett. Ezzel is túlnyomórészt T10-ben landoltam, de a 21 km körüli lőtávjával már tudtam tartani a távolságot, ha arra volt szükség. A camo itt is extra jó (asszem 12 km). Az ágyúk jól adták: a HE nagyon durván gyújt, de közelebbről AP-vel is komolyakat tudtam sebezni (általában vegyesen használtam a két lőszer típust). A HP-je kevés a saját tierbeli BB-khez képest, de itt már ugye bejön a szuper javító, ami sok mindenért kárpótol. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49882 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Na, kifejlesztve, csak nem tudom ,hogy a hétvégén lesz-e akció rá.



Áh, utolsó 2 meccs (mai 2 meccs): t5-7, de ellen nem foglal, első meccsen volt 80k sebzésem, nelson fél hp-n, new york és myogi full hp-n (myogi?!) de ellennek nem volt pontja, nem lehetne azt az istenverte pont rendszert néha kikapcsolni?!





Második meccs picit hasonló, csak ott inkább cirkálók voltak és messze tőlem :/ Confederation medál azért meglett
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50073 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Na, megvettem a Monarchot, kapitány még képzés alatt, 2 kört mentem, de.... :dry:










Nelsonnal és DoY-kal mentem 1-1 kört, de még kell így is 30k xp a kapitánynak, és sok xp a fejelsztésekre
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.258 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.