Brit csatahajók

Több
6 éve 1 hete #52377 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
HM, első köröm bukó volt, nemtom mi a jó isten történt, lehet az enterprise+kidd kombó kicsit sok volt a Lexingtonunknak...



Utána meg wtf










35 találatnál MÁR VOLT 10 gyújtásom, máskor EGÉSZ MECCS ALATT NINCS ENNYIM, ok. Csak a végén 3 torpedót bekaptam a német 9-es dd-től, ami úgy tünik többet ért, mint a fél hp-m Xd (ellenséges Coloradot meg előttem kirobbantották, akivel harcoltam a végén)
14k xp kell még, és lassan vége. Igaz, lehet nem a küldivel kapott álcát kellett volna eddig használnom, ahnem valami rendeset, ami adott volna 100% xp bónuszt Xd )
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #52383 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Meglehet h sok a csatákban a minusz 10 százalék gyulladással rendelkező kapitány a csatákban, azért gyujt olyan keveset közbe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #52384 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Meg ugye a Monarch nagyon különc az ágban, 35% gyújtás nem nagy szám. AP-t kell vele elsődlegesen lőni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #52385 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
AP-t? Hm, megszoktam ,hogy brit BB HE? brit CL meg AP-t lő :D Már mindegy, 14k xp-t összehozok vele, aztán várok egy kedvezményt Lionon, igaz szerintem a 10-est itt se veszem meg (montanat nem vettem meg, nem éreztem, hogy kellene, franciánál vagyok úgy, hogy nem kell az ottani, Alsace mér érdekel, de csak mert Richelieu +1 löveggel ránézésre)

Amúgy csak nálam furcsa, hogy Richelieuval így az első körei alatt is látott t6-os hajót (t6-8 mm), míg Monarch-kal nem igazán emlékszek sok körre ami ilyen lett volna? (nem akarok összeesküvést szőni, csak picit furcsa :blink: , jó Monarch olyan hajó, hogy még inkább "szeret a WG")

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #52399 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Tegnap mentem egy csak HE-s kört, sajna bukó (t10...), aztán egy vegyeset, ha már t6-8-as mm volt...






Ma is vegyest mentem, csak a 2. meccs lett meg, első bukó volt t8-10-ben ,aztán t6-8 jött, épphogy nem haltam meg tűzben Xd (Riche másodlagosok+Cleveland, meg Lyon AP-val oldalról)


Már csak egy kedvezmény kéne Lionhoz...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52718 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Csáó!

Gyors kérdés: 419 vagy 457? Rakhatnátok fel pár skillezést + upgradet, nálam így néz ki most:



Egyvalami biztos, eddig nagyon nemgyerebe ez a hajó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.263 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.