Amerikai csatahajók

Több
6 éve 10 hónapja #39491 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
A Carolina is elkezdett dolgozni. Már a második meccs ahol elég közel voltam a 200-hoz de sajnos vagy az idő járt le vagy épp olyan pozícióba kerültem ahonnan már nem tudtam többet hozzáadni.
Vártam is nagyon de az elvárásoknak igyekszik megfelelni .)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #39503 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Meglesz az :P kitartás ;) és kérjük majd a videót róla :lol: Nekem 130 ezer volt a legtöbb eddig vele :unsure: és 4 kill(utána rám mászik az ellen CV-je v két DD jön rám :sick: ) Lehet nem kellene mindig elől lennem de sokszor csak így tudtam rávenni a "csapattársaimat"hogy mozduljanak már előre :pinch:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja Jaszon által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39506 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

SeahawkHUN írta:

Jaszon írta: Gratula :cheer: De ha Colorado-ból kihoztál több mint 200 ezer damage-t akkor ezzel mit fogsz művelni? :blink: Ja meg van :P egymagad lezúzod az ellent :lol:


ÁÁÁ! Egy sólyom nem csinál nyarat! .... illetve.... egy fecske! :)


No és egy turul? Pláne, hogy már nyár van! :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39525 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Jaszon írta: Meglesz az :P kitartás ;) és kérjük majd a videót róla :lol: Nekem 130 ezer volt a legtöbb eddig vele :unsure: és 4 kill(utána rám mászik az ellen CV-je v két DD jön rám :sick: ) Lehet nem kellene mindig elől lennem de sokszor csak így tudtam rávenni a "csapattársaimat"hogy mozduljanak már előre :pinch:


Istenem hányszor van ugyanez nálam is!
Elvárják ,hogy a nagyvassal menjél előre a romboló meg mögöttem lövöldözi 14km-ről az ellenséget...
Meg kiakaszt mikor a nagy tierben megy ez a sziget mögött kempelés a 70 000 tonnás hajókkal...akkora a sziget ,hogy egy Tirpitz éppen mögéfér de még behúzódik mögé 3 Jamato meg 2 Frigyes...vicces... :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39548 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Hát igen :angry: mert több a HP-d meg jobban páncélozott :S de azt nem vesszik figyelembe hogy kb 30 mp-enként tudsz lőni egy salvót v sorozatot és addig védtelen vagy úgy mond :unsure: és ekkora ladikal már nem olyan könnyü kimanőverezni a feléd úszó halacskák elől.Ja és tartósan egy BB se tudd fent tartani egyedül 3-4 hajót :sick: vagy csak nekem nem megy ;) :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39562 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
BB nem megy előre!!! soha semmikor ha így tesz biztosan vége ha egy közepesen jó csapat az ellen.
Messziről kell jól lőni vele az elején aztán lassan ráúszni a verekedésre. Meg kell előbb találni vele a helyed a térképen. Én a Moszkvával, Zaoval, Hindenburgal kifejezetten ilyen csatahajókat keresek aztán jön gyújtogatás menekülni már nem tud 18-19 km ezeknek a hajóknak éppen jó és kegyetlen módon fogják elégetni az ilyen óvatlan csatahajókat.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.325 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.